Як освітлити плями від прищів.

Якщо вугровий висип не лікувати, а намагатися видавлювати червоні запалені прищі, то на шкірі залишаються грубі рубці і темні червоно-фіолетові плями. Позбутися від пігментації можна за допомогою домашніх засобів або пройшовши курс салонних процедур.
Вам знадобиться
  • - глина, ефірна олія розмарину, лимонний сік або перекис водню;
  • - медичний парафін;
  • - огірки, лимони, помідори;
  • - масло чайного дерева.
Інструкція
1
Робіть маски з глини. Візьміть сухий порошок будь-якого кольору, розведіть водою до напіврідкого стану, додайте пару крапель ефірного розмаринового масла і нанесіть на потемнілі ділянки шкіри. Замість масла до глини можна додати лимонний сік або перекис водню.
2
Розтопіть в посуді шматочок медичного парафіну, занурте в масу ватяну паличку і точково нанесіть на плями, що залишилися після прищів. Коли парафін застигне, зніміть його. Процедура сприяє посиленню кровообігу і прискорює розсмоктування підшкірних гематом і плям.
3
Робіть відбілюючі маски з овочів і фруктів. Всім відомі освітлюючі властивості огірка, лимона, помідора. Ви можете використовувати просто м'якоть або сік, але наносите їх строго на плями, якщо не хочете освітлити інші ділянки шкіри. М'якоть помідора можна змішати з крохмалем, до лимонному соку додати збитий білок, а огіркову масу використовуйте чистою, без домішок.
4
осветляющих плями ефірними маслами. Олія чайного дерева є хорошим антисептиком і використовується як для лікування вугрів, так і для відбілювання плям, що залишилися після них. Речовина дуже концентроване, тому наносите його строго на плями, постарайтеся не спалити довколишні тканини.
5
Змащуйте плями лікарськими препаратами. Саліцилова кислота, бодяга, следоціл, Скінорен та інші препарати добре освітлюють шкіру, вирівнюючи колір і роблячи червонуваті плями непомітними. Всі кошти застосовуйте тільки після консультації косметолога.
6
Зверніться в косметологічний салон для проведення відбілюючих і вирівнюючих шкіру процедур. Поверхневий хімічний (гліколевий) пілінг заснований на спалюванні верхнього шару шкіри фруктовими кислотами. Відбувається оновлення клітин, а всі плями і нерівності шкіри зникають разом з відпадають чешуйкамі.Лазерная шліфування шкіри - суть процедури та ж, тобто зняття старого шару шкіри. Лазерний промінь діє на тканини, випаровуючи клітини і стимулюючи синтез колагену, в результаті чого покриви обновляются.Мікродермабразія - один з варіантів шліфування шкіри, володіє аналогічною дією і дозволяє назавжди позбутися від плям після прищів.