Як переписати відео з камери на диск.

Кожні кілька років випускаються прилади і техніка наступного покоління, тому виникає проблема взаємозв'язку старих оптичних відеокамер і нових цифрових носіїв. Як спочатку перезаписати цінні для нас відеоплівки в надійні і сучасні носії інформації?
Вам знадобиться
  • - комп'ютер,
  • - плата відеозахоплення
  • - відеомагнітофон,
  • - привід DVD-RW
Інструкція
1
Для процесу перезапису вам потрібні комп'ютер, плата відеозахоплення або телевізійний тюнер з входом для прийому відеосигналу, відеомагнітофон, читаючий вашу касету, а також привід DVD-RW, який допоможе нам записати відео на диск. Необхідно також мати потрібне програмне забезпечення, яке буде приймати і перекодувати відеосигнал, але воно зазвичай вже знаходиться на платі відеозахвату. Для початку встановіть плату відеозахвату в ваш комп'ютер і встановіть на нього всі необхідні драйвера, програми для запису.
2
Підключіть відеомагнітофон до видеоплате згідно інструкції до техніки і підготуйте касети для перезапису. Увімкніть касету в відеомагнітофоні і програму запису диска на комп'ютері, і натисніть на «старт» записи. В цей час відеоплата, сприйнявши надійшов аналоговий сигнал з відеомагнітофона, виробляє його перекодування за допомогою спеціальних програм, які називаються кодеками. Перекодувати інформація зберігатиметься в певному файлі або декількох файлах залежно від формату збереження.
3
Почекайте деякий час, поки відеоролик збережено не буде записано і не збережеться в окремий файл у вашому комп'ютері. Як тільки на моніторі з'явиться напис «запис відео проведена», необхідно натиснути кнопку "стоп запису".
4
Після перезапису ви зможете вже на комп'ютері подивитися відео з аналогового носія. Якщо якість відтворення вас влаштовує, запустіть програму записи файлів на диск, наприклад Nero. Вставте в дисковод чистий СD-диск, надайте йому у відкритій програмі потрібне ім'я і перетягніть у відповідне вікно все записувані файли. Натисніть «прожиг», дочекайтеся завершення запису і вийміть готовий диск з відеофільмом. Однак необхідно пам'ятати, що якість зображення на відеокасеті перейде в якість CD або DVD, інакше кажучи, все перешкоди зйомки при перезапису залишаться незмінними.
Зверніть увагу
Нові CD або DVD диски мають ряд переваг: їх можна багаторазово перезаписувати з незмінною якістю готового продукту, час зберігання таких дисків практично нескінченно, та й техніка зараз пристосована для читання інформації з цифрових, а не аналогових носіїв.
Корисна порада
Отримане цифрове відео можна відправити друзям по електронній пошті, кілька підредагувати: додати музику, відеоефекти, написи.