Як зшити новорічні костюми. Як пошити дитині капелюшок ошатну.

Хто з малюків не мріяв приміряти на себе образ улюбленого героя з мультфільму чи казки? Напередодні новорічних свят захоплений настрій дітей передається і батькам. Так чому б цим не скористатися і не спробувати втілити в життя свої творчі здібності - зшити новорічний костюм самим? Спільне майстерність зблизить дорослих і дітей, а також істотно заощадить сімейний бюджет.
Вам знадобиться
  • - тканина,
  • - намиста, мішура,
  • - перуку,
  • - ватман.
Інструкція
1
Як зшити новорічні костюми , наприклад, ошатною ялинки і веселого клоуна? Для цих образів підійде і звичайний одяг, яка є в гардеробі у дитини. Її достатньо лише прикрасити і доповнити відповідними аксесуарами. Але можна піти більш складним шляхом і зшити новорічні костюми самостійно.
2
Костюм «Новорічної ялинки виконується з тканини зеленого кольору, краще виберіть той, який не вимагає додаткової обробки країв. Окремо на кожному ватмані намалюйте викрійку п'яти спідниць сонце-кльош. Розміри визначте індивідуально залежно від зросту та комплекції вашої дитини. Викрійки повинні бути виконані за принципом «матрьошки. Найменша - це майбутній комір. Інші чотири - сама сукня. Перенесіть викрійки на матеріал і виріжте їх. На зовнішніх краях кожної викрійки зробіть надрізи або виріжте «зубці. Це будуть «колючки ялинки.
3
Комірець відкладіть поки в сторону, а чотири інших кола з'єднайте один з одним, щоб вийшов багатоярусний сарафан. Пришийте лямочки і якщо потрібно застібку, щоб дитині було зручно знімати і одягати свій новорічний костюм. Комір надіньте малятку через голову і розправте по плечах.
4
Залишилося «розвісити іграшки. Для цього пришийте або приклейте до матеріалу будь безпечні прикраси: намиста, цукерки, сніжинки, мішуру. Зачіску прикрасьте зеленим дощиком, а в ручки дайте маленьку сумочку-мішечок. У неї покладіть невеличкі сувеніри чи солодощі, щоб дитина пригостив з «мішка з подарунками своїх друзів.
5
Костюм «Клоуна зшити ще простіше. Пишний комірець зробіть із звичайного банта, на штанці і кофточку нашейте аплікації, вирізані зі старих речей. Яскравий перуку і ніс купите в магазині. До перуку прикріпіть забавну беретку або капелюх. Розмалюйте особа спеціальними фарбами і надіньте на дитину веселі тапочки з помпонами. Костюм готовий!