Як намалювати новорічний плакат.

Створений своїми руками плакат стане відмінним подарунком друзям і близьким, або прикрасить ваш будинок напередодні новорічних свят. Залучіть до його створення дітей і отримаєте задоволення від реалізації творчих здібностей, створення унікального предмета для прикраси інтер'єру.
Вам знадобиться
  • - аркуш ватману великого розміру;
  • - канцелярське приладдя (ножиці, клей, кольоровий папір, маркери, ручки, фарби тощо.);
  • - яскраві наклейки, неонові смужки з клейкою паперу, мішура і т.д.
Інструкція
1
Продумайте «скелет» плаката. Зробіть на ньому розмітку, розділивши лист на кілька зон - вітальну, місце для малюнка, аплікації і т.д. Зрозумівши, які елементи ви хочете розташувати на одному аркуші, ви зможете уявити собі ескіз плаката.
2
Навіть якщо ви не володієте особливим художнім талантом, намалювати новорічну атрибутику ви зможете - ялинка, величезні кулі, дзвіночки, пара ялинових гілок, сніговики і т.д. Якщо малюєте ви непогано, то можна продумати невеликий сюжет - плакат для дітей прикрасити сценкою з відомої казки («Дванадцять місяців», наприклад), милими звірятами, дідом Морозом та Снігуронькою і т.д. Символічним буде зображення тварини - повелителя нового року. Використовуйте для цього самі яскраві фарби, соковиті відтінки, контрастні поєднання - новорічний плакат повинен бути життєрадісним і емоційним.
3
Оформіть вітальний текст. Буде непогано, якщо ви додасте кілька невеликих чотиривіршів або одне новорічне привітання - напишіть текст красивими буквами, з хитромудрими карлючками і лініями. Виділіть текст у вигляді сувою, який тримає в руках один з героїв плаката або «пустіть» букви між малюнками. Цікавою стане ідея оформити поздоровлення у вигляді невеликих листівок, адресованих кожному члену сім'ї або тим людям, яким ви плануєте подарувати плакат.
4
Завершіть декоративну обробку. Новий рік - свято мерехтливий і блискучий, тому прикрасьте плакат якомога яскравіше. Для оформлення можете використовувати будь-які підручні засоби - від перламутрових фарб і маркерів до дрібних страз. Добре закріпіть невеликі деталі, приклейте бантики і зірочки, збризніть окремі частини плаката перламутровим лаком. По кутах плаката намалюйте завитки, приклейте бахрому з блискучої фольги або задекоріруйте папір шматочками тканини.