Як поздоровляти Діда Мороза і Снігуроньку.

Дід Мороз і Снігуронька - це особи, без участі яких свято Нового Року вийде неповноцінним. При цьому ми настільки звикли чути від цих персонажів привітання, що навіть і не замислюємося над привітаннями для них.
Інструкція
1
Виявляється, привітати Діда Мороза і Снігуроньку можна не тільки з Новим Роком. У цих чудових персонажів, так само як і у всіх звичайних людей, є День народження. Так 18 листопада іменинником є старий добрий Дідусь Мороз, а 11 квітня - його внучка, Снігуронька. Справа в тому, що саме 18 листопада вважається датою початку справжньої російської зими у Великому Устюзі, звідки родом Дід Мороз. Що ж стосується Снігуроньки, то згідно з численними слов'янським легендам, 11 квітня вона зустрічається зі своєю матір'ю. Ось чому велика кількість дорослих і дітей приїжджають у Великий Устюг і вітають героїв казок не тільки з Новим роком, але і з їх персональними святами.
2
Отже, щоб привітати Діда Мороза і Снігуроньку, купіть квиток до Великого Устюга або до Костроми, яка знаходиться на березі Волги. Завчасно підготуйте письмове привітання, яке стане в нагоді, якщо вам не вдасться особисто привітати Снігуроньку і Діда Мороза. Ці персонажі дуже люблять листи, а від дітей - особливо. Опустіть таке привітання в ящик, спеціально встановлений для подібних привітань (у Великому Устюзі він встановлений як для місцевих жителів, так і для туристів).
3
Купуйте подарунки для іменинника і для його внучки. Снігуронька (так само як і багато дітей) любить солодощі. Дід Мороз їй також кожен Новий Рік дарує по величезній цукерці. Кращим подарунком для Діда Мороза буде щось, зроблене своїми руками. Вручіть результат вашої творчості на торжестві, і добрий чарівник буде дуже радий.
4
Купуйте або самостійно зробіть будь-якої костюм для новорічного карнавалу. Особливо це необхідно для дитини, яка також буде вітати Діда Мороза і Снігуроньку. «Чарівний» костюм перенесе його на деякий час у світ казок і чудес.
5
Не виходить приїхати у Великий Устюг? Не впадайте у відчай, привітайте Дідуся Мороза на його блозі http://twitter.com/#!/dedmorozzz, а Снігуроньку - за допомогою ресурсу www.teremsnegurochki.ru.