Як вибрати батут.

Батут - це не тільки відмінне пристосування для розваги дорослих і дітей, а й справжнісінький спортивний снаряд. А значить, все батути можна розділити на три групи: для спорту, для сімейного відпочинку, для розваги дітей. Вибрати батут серед величезного розмаїття моделей, представлених на прилавках сучасних магазинів, буде зовсім не складно, якщо ви точно вирішите, для яких цілей він вам потрібен.
Інструкція
1
Для серйозних тренувань в спортзалах використовуються, як правило, великі батути, діаметр яких досягає шести метрів. Для того щоб уникнути травмування спортсменів, заняття на таких батутах проводяться тільки в присутності тренера, під чітким його керівництвом.
2
Вибираючи батут для занять спортом вдома або, наприклад, на дачі, зверніть увагу на пружинні моделі. Вони, як правило, мають самі різні розміри. Ви завжди зможете підібрати пружинний батут для підтримки фізичної форми і без проблем встановити його в будь-якому приміщенні.
3
Якщо ви плануєте придбати батут для дитини, придивіться до надувним моделям. Вони можуть бути найрізноманітніших форм і забарвлень, наприклад, у вигляді зеленого дракона, різнобарвного клоуна, жовтого замку. В надувному батуті малюк може досхочу побігати, пострибати, а також отримати заряд бадьорості і веселощів на весь день. Головне достоїнство надувних батутів для дітей - безпека.
4
Не меншою популярністю у малюків та їх батьків користуються надувні батути-басейни. Їх можна використовувати як басейну, батута і плавального засобу на відпочинку.
5
Для розваги самих маленьких дітей ідеальним варіантом є батут-манеж. Якщо ви плануєте добре відпочити і попустувати з сім'єю на природі, незамінним помічником в цьому для вас стане батут-тренажер, який має просту, але дуже міцну конструкцію.
6
При виборі батута особливу увагу зверніть на його раму. Якщо вона гальванізована з обох сторін, спортивного снаряду не будуть страшні ні дощ, ні холоднеча. Такі батути, як правило, мають досить-таки високу ціну. Оцинкованої рамою володіють більш дешеві моделі. Вони призначені для використання тільки в домашніх умовах.
7
Вибираючи батут, обов'язково дізнайтеся у продавця товщину його рами. У конструкції батутів для дорослих людей використовується рама товщиною 2мм. У підліткових та дитячих снарядів товщина рами дорівнює 1,5мм.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5em9QDyXmqs
Зверніть увагу
Як вибрати батут? Батут повинен бути зручним і безпечним для всіх членів сім'ї. Однак люди не так вже й часто купують батути, що мати уявлення про всі тонкощі такого придбання. У цій статті ви зможете отримати необхідну інформацію про вибір батута для заміського будинку або дачі.
Корисна порада
Тільки перш ніж придбати такий батут, потрібно врахувати розмір площі і вибрати модель, відповідну простору. Також потрібно врахувати, для кого купується батут. Якщо цей батут використовуватимуть не тільки молодші члени родини, вибирайте батут з максимальною ваговій потужністю, здатним витримати кілька людей.