Як виїхати за кордон: корисні відомості.

Багато людей ходять проводити відпустку не тільки в іншому місті, але і в іншої країни. Дійсно, кардинальна зміна обстановки дає можливість відпочити від звичних буднів і отримати нові враження перед трудовим роком. Але до поїздки за кордон необхідно підготуватися заздалегідь. Як же це зробити?
Вам знадобиться
  • - закордонний паспорт;
  • - віза;
  • - гроші для покупки квитка і оплати проживання.
Інструкція
1
Отримайте закордонний паспорт, якщо ви не зробили цього раніше. Для цього необхідно завантажити з сайту Федеральної міграційної служби (ФМС) анкету, заповнити її в двох примірниках, запевнити у роботодавця, заплатити мито і прийти з анкетою та квитанцією до відділення ФМС за місцем проживання. Паспорт буде оформлений протягом місяця.
2
Вирішіть, куди і по якому маршруту ви хочете їхати. Для людей, що віддають перевагу пляжний відпочинок, найпростішим виходом буде покупка готового туру в агентстві подорожей. Якщо ж вас цікавлять нестандартні маршрути, організуйте свою подорож самі. З розвитком інтернеті замовити готель і екскурсії ви зможете самостійно, достатньо базового рівня англійської мови.
3
Придбайте квиток для поїздки. Якщо місце призначення знаходиться досить далеко від вашого місця проживання, вам найбільше підійде авіатранспорт. Якщо у вас є банківська карта, то ви зможете придбати квиток дешевше, ніж в турагентстві. Це можна зробити або на сайті авіакомпанії, або на спеціальному порталі бронювання авіаперельотів.
4
Дізнайтеся вимоги країни, в яку ви збираєтеся, для в'їзду іноземних громадян. Для цього зайдіть на сайт посольства або консульства цікавить вас держави в Росії в розділ «Візи». Між Росією та деякими країнами, наприклад, Ізраїлем, вже скасований візовий режим. В інших випадках вам потрібно буде отримувати візу. На сайті буде інформація про те, чи потрібно для цього звертатися до консульства або візу ставлять в ваш паспорт прямо на кордоні в країні прибуття.
5
Якщо ви їдете в країну з візовим режимом для росіян, зберіть всі необхідні документи. Для туристичної візи зазвичай потрібно підтвердження наявності коштів для оплати поїздки, квитки туди і назад, а також бронь готелю або запрошення від приватних осіб. Врахуйте, що ніхто не може гарантувати вам отримання візи, але за умови повного комплекту документів та відсутності порушень візового режиму в минулому ваші шанси на позитивний результат запиту максимальні.
6
Оформивши всі документи, уважно поставтеся до зборів в дорогу. Обов'язково візьміть з собою аптечку з ліками, які можуть знадобиться в дорозі. У багатьох країнах Європи, наприклад, складно у разі необхідності купити медикаменти без рецепта. Включіть в аптечку і сонцезахисний крем. Він стане в нагоді не тільки на пляжі, але і взимку в горах.Также якщо ви летите на літаку, врахуйте вимоги, пропоновані до ручної поклажі. Усі гострі предмети, наприклад, ножиці, а також рідини, гелі та креми в упаковках об'ємом більше 100 мл мають бути упаковані у валізу і здані в багаж.