Як прибрати сайт з адресного рядка. google chrome очистка автозаповнення адресного рядка.

Посилання на всі відвідувані сайти зберігаються в пам'яті комп'ютера, в папці тимчасових файлів. Щоб прибрати адреси інтернет-ресурсів треба видалити потрібні файли з даної папки. Як це зробити, розглянемо на прикладі двох браузерів: Internet Explorer і Google Chrome.
Інструкція
1
Internet Explorer Запустіть браузер. У вікні браузера, у верхній панелі, зайдіть в закладку "Сервіс" і виберіть пункт "Властивості оглядача".
2
У вікні "Властивості оглядача", в пункті "Історія перегляду", натисніть на кнопку "Видалити" (зверніть увагу, що поруч знаходиться кнопка "Параметри" дозволяє автоматично налаштувати видалення тимчасових файлів).
3
Потім у вікні "Видалення історії огляду" вам пропонується поставити галочки навпроти цікавлять нас пунктів. Можна відзначити пункти "Журнал" і "Дані веб-форм". Щоб зміни вступили в силу, бажано перезавантажити браузер.
4
Google ChromeВ даному випадку процедура небагато чим відрізняється від стандартного браузера від Microsoft. Основна відмінність - в місцезнаходженні потрібних закладок з командами. Завантажте Google Chrome. Для входу в настройки натисніть на іконку в правому верхньому куті браузера, яка зображує гайковий ключ. У відкрилася закладці натисніть кнопку "Параметри".
5
Після цього Google Chrome відкриває нову вкладку, де пропонуються види налаштувань. У лівому стовпчику розділів виберіть "Розширені".
6
У вкладці, натисніть команду "Видалити дані веб-перегляду". Після цього відкриється закладка з пропозицією вибрати тимчасові файли, що вимагають видалення. З шести варіантів вас найбільше цікавить пункт "Очистити збережені дані автозаповнення форм". Поставте галочки перед цим пунктом і натисніть кнопку "Видалити дані" .За закінченні процедури слід перезавантажити браузер.
Зверніть увагу
При подальшому запуску браузера в адресному рядку вже не буде з'являтися список сайтів, а крім цього втечуть всі дані про роботу з різними ресурсами в даному браузері.