Як вивести плями на тілі. Як вивести пігментні плями на тілі.

Якщо у вас на шкірі з'явилися плями - це не та проблема, на яку можна не звертати уваги. Можливо, вони виникли через якихось зовнішніх впливів, наприклад, від сонця або тертя, але вони можуть свідчити і про якісь внутрішні неполадки в організмі. Тому перш ніж ви почнете застосовувати всілякі засоби для їх видалення, постарайтеся розібратися в причині їх появи, адже саме від цього залежить, наскільки ефективними будуть вжиті вами заходи.
Інструкція
1
Якщо видимих причин немає, найкраще звернутися за консультацією до фахівців. Якщо походження плям пов'язано з якими-небудь внутрішніми захворюваннями, наприклад, хворобами печінки, щитовидної залози, гіпофіза, статевих залоз, нервової системи тощо, видалення плям відбуватиметься в комплексі з лікуванням основного захворювання.
2
Виключіть можливість впливу на шкіру такого фактора, як надмірне ультрафіолетове випромінювання. Застосовуйте сонцезахисний крем, засоби, які пригнічують вироблення мелатоніну, косметику з ретинолом, арбутином, вітаміном С. Косметичні засоби повинні містити рослинні олії з УФ-фільтрами.
3
Плями можна вивести за допомогою різних відбілюючих засобів. Наприклад, можна їх змащувати двічі на день сумішшю перекису водню (50 г 3-процентний розчин) і нашатирного спирту (2 г). Ватний тампон з цією сумішшю накладають на чверть години на пігментну пляму.
4
Досить ефективними засобами відбілювання шкіри є соки лимона, червоної смородини, ріпчастої цибулі, грейпфрута і кислої капусти. Змочену в цих соках серветку накладають на плями на чверть години. Ще один спосіб: відбілювання плям за допомогою суміші з рівних частин столового оцту, лимонного соку і води. Покращують колір шкіри біла глина, петрушка, огірковий сік.
5
Плями від прищів можна спробувати протирати настоянкою з звіробою. Вона готується з 2 ст.ложек сухої трави і склянки спирту. Наполягати ліки слід 10 днів у темному місці, а потім використовувати кожен день для протирання.
6
Одночасно з впливом на плями різних косметичних засобів не забувайте про поповнення організму вітамінами груп А, РР, С і ферментами, які відіграють значну роль у забезпеченні правильної пігментації шкіри.
7
Позбутися від пігментації вам можуть допомогти в косметологічних клініках, де застосовуються: -Хімічні пілінг на основі фруктових кислот, при якому видаляються клітини з надмірною пігментацією і стимулюється утворення нового шару кожі.-Кріодестукція, в ході якої рідким азотом заморожується поверхневий шар шкіри. Через деякий час після процедури поверхню шкіри з плямами темніє і відривається. Цей метод вважається найефективнішим у разі появи вікових пятен.Леченіе за допомогою лазера, коли спрямована світлова хвиля руйнує надлишок меланіну у верхніх шарах кожі.Дермабразія, яка схожа за результатом з іншими методами (тут теж обережно віддаляється верхній шар шкіри і стимулюється регенерація нових тканин ) .- Фотоомолодження - прогріває вплив світлової енергії на кожу.После застосування косметологічних прийомів видалення плям слід виключити потрапляння на оброблену поверхню шкіри сонячних променів: прикривайте ці ділянки тіла одягом і наносите відповідні креми протягом двох тижнів.