Як вивести пляму від монтажної піни. пляма на тканині монтажною піною.

Монтажна піна відноситься до пенополіуретановим герметикам, використовуваним для ущільнення і теплоізоляції при ремонті і будівництві. Якщо піна потрапляє на одяг, то утворюється стійке пляма, що не відпираються звичайним способом. Для видалення піни з тканин слід використовувати що розчиняють речовини для пінополіуретану.
Вам знадобиться
  • - очищувач для монтажних пістолетів;
  • - губка;
  • - щітка;
  • - ватний диск;
  • - дрантя;
  • - скребок;
  • - морозильна камера;
  • - ацетон;
  • - синтетичне миючий засіб.
Інструкція
1
Якщо при роботі з піною вона вийшла за межі швів, які ви утеплювали, то відразу видалити її за допомогою дрантя. Застиглу монтажну піну зрізайте гострим канцелярським ножем.
2
Купуючи піну, відразу придбайте очищувач у флаконах або аерозолях. Він продається в будь-якому будівельному супермаркеті і призначений для очищення будівельних пістолетів і забруднень на будь-яких поверхнях.
3
Якщо піна потрапила на одяг, то видаляйте її зазначеним очищувачем. Для використання засобу у флаконах надіньте гумові рукавички, нанесіть речовина на губку або тканину, ретельно протріть місця забруднень, виперіть тканина в пральній машині.
4
Для використання засобу в аерозолях рясно збризніть місця забруднень, почистіть їх за допомогою губки або щітки, виперіть виріб звичайним способом з використанням синтетичних миючих засобів.
5
Якщо з першого разу вам не вдалося повністю видалити плями від монтажної піни одним із засобів по причині того, що видалення плям ви стали проводити не відразу після закінчення роботи і піна глибоко вбралася в волокна тканини, то виперіть тканину, просушіть, повторіть обробку і знову виперіть.
6
Будь очищувач монтажної піни незалежно від того, випускається він в аерозолі або у флаконі містить в складі ацетон. Якщо ви не встигли або забули придбати спеціальний засіб, то скористайтеся звичайним ацетоном. Максимально зскребете піну з тканини пластмасовим скребком або покладіть виріб в морозильну камеру на 1 годину і розімніть пляма в руках. Залишилося забруднення обробіть ацетоном за допомогою губки, тканини або ватного диска, протріть місця забруднень. Через 15 хвилин повторіть обробку. Потім виперіть виріб в пральній машині.
Зверніть увагу
Не знімайте монтажну піну з делікатних тканин зазначеними складами. Всі вони дуже агресивні і на шовку, оксамиті, ацетаті, можуть залишити випалене пляма. Тому якщо ви випадково забруднили одяг з даних тканин, зверніться в хімчистку, де вам надійно і безпечно проведуть видалення будь-яких плям.