Як заощадити бензин.

З кожним роком бензин дорожчає, тому все частіше доводиться замислюватися, як можна їздити на своєму автомобілі з максимальною економією пального. Кожна причина трати пального даремно може здатися дріб'язковою, але таких причин багато, і з них складається вельми значний обсяг витраченого даремно бензину.
Інструкція
1
Необхідно ретельно стежити за загальним станом автомобіля. Найчастіше витрата палива підвищується через несправності ходової частини, двигуна або трансмісії.
2
Позитивний вплив на роботу двигуна в економному режимі надає заливка синтетичного масла. Синтетика не тільки покращує роботу двигуна і підвищує його ресурс, але і дозволяє знизити витрату пального.
3
Слід глушити двигун навіть при короткочасних зупинках (більше 1 хвилини), будь то стояння в пробці, похід в магазин і т.д.
4
Не слід без необхідності розвивати велику швидкість, т.к. це звірячому підвищує витрата бензину.
5
Не вмикати без потреби кондиціонер. На його роботу витрачається до 10 відсотків бензину.
6
Чи не перевантажувати автомобіль зайвим вантажем. На кожні 50 кг перевитрата пального збільшується приблизно на 2 відсотки.
7
Завжди стежити за тиском в шинах. Відомо, що зниження тиску з покладених 2 кг/см2 до 1,5 кг/см2 збільшує витрату бензину приблизно на 3 відсотки.
8
Якщо здійснюється спуск зі схилу, то для економії бензину небажано гальмувати двигуном. Найкраще - їхати на нейтральній передачі.
9
Їздити слід без ривків і не сіпаючись, так як нестабільна робота двигуна також збільшує перевитрату палива.
10
Не слід використовувати пальне з октановим числом вище, ніж радять виробники. Так як потужності це додасть мало, а ось на вартості такого бензину заощадити точно не вийде.