Як запускати повітряний змій. повітряні змії інструкція.

Китайці вірять, що ширяє в небі повітряний змій забирає із собою всі хвороби і негаразди. Запуск повітряного змія - видовищне і просте заняття, яке не потребує наявності спеціальних навичок. Досить просто знайти відповідне місце і зловити хороший вітер.
Інструкція
1
Виберіть правильне місце для запуску змія. Цілком достатньо буде відкритої площадки розміром 40 на 40 метрів. Переконайтеся, що простір не сильно заповнене людьми, навколо немає ніяких проводів і перешкод для вітру, таких, як пагорби, будинку або дерева, що роблять його швидкість і напрямок нестійким. Ідеальним місцем для запуску буде берег моря з дующим від води вітром.
2
Переконайтеся в тому, що сила вітру є достатньою для запуску повітряного змія. Трава під вашими ногами і гілки дерев повинні помітно ворушитися, а на воді повинна бути видна брижі. При недостатньо сильному вітрі повітряний змій може зламатися, а вітер, що дме вам в обличчя, зробить процес запуску некомфортним і перекреслить всі задоволення.
3
Визначте напрямок повітряних потоків, підставивши вітрі своє обличчя або звернувши увагу на траву, гілки, прапори або дим.Попросіте одного взяти змія в руки і розмотайте у напрямку до вітру 20 метрів леера. Вставши спиною до вітру і обличчям до змію, зліг натягніть леер. На ваше прохання друг повинен відпустити змія. При сильному вітрі залишайтеся на місці, оскільки змій сам повинен піднятися вгору. Якщо у землі вітру недостатньо, відбіжіть трохи назад, поки не відчуєте, що зловив вітер змій рветься вгору.
4
Тримайте змія в руках або скористайтеся допомогою одного. Починайте відступати назад, не розмотуючи леер до кінця. Коли змій підніметься на максимальну висоту, відповідну вільної частини леера, підтягніть його до землі і, зафіксувавши леер внизу, починайте відступати назад, знову піднімаючи тим самим змія на максимальну висоту. Виконайте цей маневр кілька разів, щоб досягти тієї висоти, де вітер дозволить змію піднятися в небо без вашої допомоги. Використовуйте цей спосіб в умовах слабкого або нерівного вітру або в тому випадку, якщо простору для запуску недостатньо.
Збірка повітряного змія - заняття захоплююче, але непросте. Вам потрібно закріпити на його корпусі вуздечку, рейку і прив'язати нитку-леер. Існують конструкції зміїв без рейки або без вуздечки - кожна з них має свої особливості складання.
Інструкція
1
Перших повітряних зміїв придумали в Китаї ще в II столітті до нашої ери. Спочатку вони використовувалися тільки для розваг. Починаючи з XVII століття змії стали застосовувати для проведення досліджень атмосфери, метеорологічних спостережень, підйому на висоту радіо-антен тощо.
2
Зазвичай в комплект виготовлених на заводі повітряних зміїв входять сам каркас з натягнутим на нього синтетичним полотном, котушка з ниткою-леером, рейка і вуздечка. Рейка являє собою металевий або пластмасовий прутик, а вуздечка використовується для з'єднання змія з леером (часто вуздечку називають прив'язкою - відповідно до її призначенням).
3
Щоб зібрати повітряного змія, візьміться за каркас і вставте вуздечку в призначені для неї отвори. Залежно від конструкції змія, вуздечка може мати одне або кілька місць кріплення, мати кіль і регулюючі кільця.
4
Переверніть каркас тильною стороною до себе і всуньте рейку в петлі або отвори, розташовані по кінцях вуздечки.
5
Відшукайте на каркасі пази, розташовані по краях полотна. Просмикніть кінці рейки в ці пази. Зверніть увагу, що рейка повинна розташовуватися «на спині» змія, а не з того боку, до якої кріпиться леер.
6
Переверніть каркас лицьовою стороною до себе і прив'яжіть до вуздечці нитка котушки. У випадку, якщо у змія є хвіст, закріпіть його.
7
Якщо в комплекті змія рейка відсутня, просто закріпіть вуздечку в призначених для неї отворах, прикріпіть до неї леер і закріпіть хвіст.
8
Якщо в комплекті рейка є, але немає вуздечки - відшукайте на корпусі змія спеціальний отвір або карабін і прикріпіть до нього нитку котушки. Потім переверніть змія тильною стороною і вставте рейку.
9
Існують конструкції повітряних зміїв з однією або декількома рейками. Рейки можуть йти паралельно, перпендикулярно або під кутом один до одного. Незалежно від цього, принцип їх кріплення залишається однаковим. Вони повинні розташовуватися з тильного боку змія і бути закріплені в спеціальних отворах.
Зверніть увагу
Запускати повітряного змія слід у вітряну погоду з відкритого майданчика, віддаленій від будинків і дерев. При сильному, поривчастим вітром запускати зміїв не рекомендується.
Корисна порада
Повітряні змії не завжди використовувалися в невинних цілях. Японська легенда розповідає про те, як якийсь зловмисник спробував піднятися на змії на дах замку в Нагої, щоб вкрасти з неї золоту статую. А корейський полководець Гім Ю-Сін використовував зміїв, щоб залякати армію супротивника падаючими з неба вогняними кулями.