Як знайти слабке місце людини. Як дізнатися слабкість іншого.

Знання слабкостей оточуючих корисно з трьох причин. По-перше, щоб не накласти на ближнього ношу, яку він не готовий нести. По-друге, щоб розробити програму навчання і вивести людину на новий рівень. По-третє, щоб зрозуміти сильні сторони, які протилежні слабкостям.
Інструкція
1
Підготуйте пізнавальну, цікаво викладену інформацію з різних сфер життя. Це можуть бути статті, приклади, порівняння, факти і т.д. Форма подання даних не має значення, але добре б використовувати відео. Слідкуйте, щоб інформація була написана або представлена зрозумілим людині мовою, на його інтелектуальному рівні.
2
Опублікуйте знайдені матеріали на сайтах або сервісах, де буває досліджуваний чоловік. Важливо, щоб він там почував себе комфортно і був активним учасником. Ідеальний варіант - розмістити дані на форумі або подібному сайті, де присутні можуть ділитися думками.
3
Зверніть увагу, на що реагує чоловік. Якась інформація його не зачепить, але про щось він захоче поговорити.
4
Знайдіть і опублікуйте матеріали спірного характеру щодо необхідної людини темі, виявленої на третьому кроці. Підійде чиєсь різке судження, що відрізняється від загальноприйнятого. Добре, якщо розгорнеться дискусія. Ви й самі можете її провокувати.
5
Зафіксуйте емоційну реакцію. Коли люди починають сперечатися, іноді втрачають контроль над собою. Оголюються слабкості характеру, стають видно принципи і переконання, які в звичайній обстановці ретельно приховуються від оточуючих. Методом простого спостереження можна багато чого довідатися про людину.
6
Використовуйте ще один спосіб виявлення слабкостей - принцип «друг пізнається в біді». Змоделюйте ситуацію, коли інші люди опиняються поруч з досліджуваним в слабкому, беззахисному стані, в нужді. Реакція покаже, чи хоче людина самоствердитися, відсторонитися або допомогти.
7
Придумайте випробування бідністю і багатством, можливістю взяти чуже і т.д.
Зверніть увагу
У розглянутих способах є тонка моральна сторона або грань, яку не варто переходити. В іншому випадку дасте хід своїм внутрішнім слабкостям, через що може бути соромно. Тому мислите як дослідник, а не маніпулятор.