Як отримати стабільний дохід.

Нестабільність доходів дорого обходиться організаціям. Адже в будь-якому випадку доводиться утримувати управлінський апарат, нерухомість та інші ресурси, що простоюють. Щоб вирішити проблему, треба створити нові струмочки доходу.
Інструкція
1
Визначте в поточному джерелі доходу періоди спадів і підйомів. Причиною спаду можуть бути сезонні зміни попиту. Канцелярські товари активніше продаються перед навчальним роком. Шоколадні цукерки краще купують взимку. Попит на будівельні матеріали підвищується з весни по осінь і т.д.
2
Підрахуйте кількість проектів, необхідних для компенсації спадів. Якщо вдасться створити додаткові джерела прибутку, генерують грошові потоки під час спадів, загальний дохід від проектів буде стабільним протягом року. Треба підібрати різні види товарів/послуг, щоб не було накладення спадів в якомусь місяці. В ідеалі, між усіма напрямками діяльності з'явиться синергетичний ефект. Можна використовувати одні складські або офісні площі та інші ресурси, що призведе до зниження витрат.
3
Знайдіть всередині організації помічників, відповідальних за нові проекти. Потрібні лідери, які зможуть підняти нові напрямки з нуля і, при необхідності, замінювати один одного. Щоб домогтися стабільності, безліч проектів не повинні залежати від однієї людини. Будуйте систему, яка функціонуватиме без вашої участі.
4
Складіть календарний план запуску нових напрямків діяльності. Зверніть увагу на планування грошових потоків, щоб нові проекти вчасно отримували фінансування. Інакше ідею не вдасться реалізувати.
5
Контролюйте ключові показники, не допускаючи критичних розбіжностей. У разі успішного виконання складеного на четвертому кроці плану спади і підйоми в дохідності від різних видів діяльності будуть перекриватися. Це скоротить втрати на простоях ресурсів, і задача стабільності буде вирішена.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dTQY8klMTeQ
Корисна порада
У нестабільній ситуації головний актив керівника - тверезий розум, не піддається паніці. Нарощуйте знання і досвід, які приведуть до позитивних довгостроковим результатам. В періоди спадів деякі компанії проводять навчальні заходи для новачків. Не упускайте з виду зростаючий ринок консалтингових та консультаційних послуг, які можуть доповнювати основний бізнес і грунтуватися на ньому.