Як побудувати морозильну камеру. Як зробити своїми руками велику морозильну камеру.

Щоб зберегти зібраний по осені урожай, потрібно обладнати відповідне сховище. В якості місця для розміщення на зиму овочів, варення, солінь можна використовувати звичайний льох, але краще обзавестися саморобної морозильною камерою або льодовиком. Така споруда допоможе забезпечити збереження заготовок, включаючи рибні та м'ясні продукти. Дія морозильної камери засноване на акумулюванні холоду в зимовий сезон і збереженні низької температури в інший час року.
Вам знадобиться
  • - металеві труби і куточки;
  • - дерев'яні бруски і дошки;
  • - інструменти для роботи з деревиною і металом;
  • - зварювальний апарат;
  • - шлак;
  • - пінопласт;
  • - бетон;
  • - гас.
Інструкція
1
Підберіть місце для споруди морозильної камери. Найкраще обладнати її у дворі будинку або дачі. Передбачте прямий вхід в сховище або ж зробіть лаз під підлогою господарських будівель. Розміри морозильної камери виберіть з урахуванням потреб в зберіганні продуктів. Якщо ваше присадибне господарство невелике, немає сенсу влаштовувати грандіозне сховище промислового масштабу.
2
Основу камери складе поглиблення, вириті в землі. Зробіть яму таких розмірів, щоб вона була приблизно на півметра глибше майбутньої камери і на метр більше по ширині та довжині. Якщо ви плануєте влаштувати в морозильній камері долівку, то збільшувати глибину не потрібно.
3
Тепер приступайте до виготовлення конструкції для холодильного речовини, в ролі якого виступатиме гас. З металевих труб діаметром 90-110 мм виготовте ємність у вигляді рами. Розміри і форма рами будуть визначатися розмірами дна камери. При цьому труби конструкції повинні розташовуватися на відстані 100-200 мм від стінок ями. Посередині конструкції приваріть два стояка з труб такого ж діаметру. Висота цих вертикальних труб повинна бути такою, що після закладення камери грунтом кінці труб виступали над поверхнею на 250-300 мм.
4
По периметру викопаної ями спорудити опалубку з дощок, щоб вона за розміром відповідала розміру камери. Залийте опалубку розчином бетону, зробивши товщину стінок рівною приблизно 400-500 мм. Такі стінки забезпечать хороше збереження низької температури в сховищі.
5
Виготовте дверний блок. Конструкція дверей визначається, насамперед, розташуванням входу в морозильну камеру. Якщо передбачений вхід зверху, двері виготовте у вигляді люка з подвійною кришкою, влаштувавши між двома частинами кришки утеплення з пінопласту. Перекриття камери утеплите, засипавши шлаком.
6
В виготовлену з труб ємність залийте гас. На верхні кінці вертикально стоять труб надіньте чохли з щільного матеріалу (підійде звичайний пінопласт). На зиму такі чохли потрібно буде зняти. Така морозильна камера дозволить без особливих турбот забезпечити зберігання найрізноманітніших продуктів харчування, захистивши їх від псування.
У ряді комерційних приміщень - на складах, в магазинах - необхідно встановити морозильну камеру для зберігання продуктів. Зробити це нескладно, якщо придбати комплект збірно-розбірний морозилки і провести її монтаж у відповідності з керівництвом. Важливо точно під'єднати кожну деталь і забезпечити герметичність всієї конструкції.
Вам знадобиться
  • Фурнітура у вигляді замку, ручки, ключів, прокладок, кріплення, петель, заглушок, а також накладка порогова, кріпильна скоба, клеммник; герметики пластичний, провід ПВС, ізолонових ущільнювач.
Інструкція
1
Збираємо статеві панелі, вибудовуємо перший кут морозильної камери. Споруджуємо стіну і формуємо другий кут. Виробляємо остаточний монтаж. Встановлюємо стельові панелі.
2
Монтуємо дверний проріз. Обробляємо силіконовою змазкою гумове кільце на штоку, встановлюємо поролонові прокладки на ручку дверей, затягуємо болти.
3
Підключаємо обладнання, за допомогою якого в морозильній камері створюється необхідна температура. Це можуть бути вентилятори повітроохолоджувача, охолоджуючі батареї, повітроохолоджувачі з примусовим рухом повітря.
Зверніть увагу
Повітряне заморожування вимагає застосування потужних вентиляторів, що пов'язане із значним витратою енергії.
Корисна порада
Найбільш поширеним є повітряний заморожування, при якому продукти обдуваються циркулюючої повітряною масою. Вона створюється вентиляторами воздухоохладителя. Продукти в таких морозилках можуть зберігатися в піддонах, візках, контейнерах, на гаках.