Як налаштувати магнітолу. настройки магнітоли ех.

У наш час вже складно знайти автомобіль, не оснащений хоча б найпростішої звуковою системою. Однак, встановити магнітолу і колонки - ще півсправи. Треба ще налаштувати звук таким чином, щоб слухати його було приємно.
Інструкція
1
Якщо ваша магнітола має можливість настройки окремих частот для кожного окремого динаміка - скористайтеся цим і перенаправьте низькі частоти на динаміки більшого розміру, кращим чином для цього пристосовані (зазвичай розташовуються позаду). Якщо у вас присутній сабвуфер, то для нього зазвичай присутній окремий розділ налаштувань.
2
За допомогою інструментів Fade і Balance виставте звукову картину найбільш комфортним для вас чином. Музика, як правило, має стереоформат, тому чотири (і більше) колонок для її відтворення не обов'язкові. Однак, якщо ваші колонки відтворюють різні частоти, є сенс поекспериментувати з виділенням деяких з них із загальної картини.
3
Налаштуйте рівень тонкомпенсації таким чином, щоб низькі частоти не губилися при невисокій гучності відтворення, але і не гули при високій.
4
При необхідності подкорректируйте частотну картину вашого звуку. Ці настройки дуже індивідуальні і залежать від сприйняття слухача, типу акустичної системи і жанру прослуховується музики.
5
Слухаючи музику, підправляти настройки до тих пір, поки не залишитеся задоволені.
На автомагнітоли мається кнопка включення діапазонів AM/FM1/FM2. Вона дозволяє включати радіо, а також перемикати діапазони FM/AM. При цьому на дисплеї з'явиться також індикатор обраного вами діапазону радіо. Також є кнопки ручного налаштування радіостанцій, які призначені для настройки радіо вручну.
Інструкція
1
Якщо ви хочете збільшити, або її зменшити частоту, для цього також існує спеціальні кнопки, які розташовуються поруч і виглядають, як правило, як трикутні скобочки, спрямовані відповідно вгору і вниз (можливі різні варіації, залежно від магнітоли) .Часто є опція автоматичного пошуку радіостанцій. Для включення автоматичного пошуку радіо натисніть на неї і утримуйте до подачі характерного звукового сигналу. При виявленні стійкого сигналу для якісного відтворення автоматичний пошук зупиниться самостійно. Якщо буде необхідно примусово призупинити пошук, натисніть на дану кнопку 1 раз.
2
В радіо є кнопки, що дозволяють програмувати і перемикати радіостанції. Найбільш часто прослуховуються радіостанції ви можете занести в пам'ять автомагнітоли. Щоб знайти і перемикати їх, потрібно натиснути на приладі настройки одну з кнопок, які мають цифрові обозначенія.Поймайте потрібну вам радіостанцію за допомогою кнопок, які збільшують або зменшують частоту. Далі натисніть і утримуйте кнопку з цифрою до того, як пролунає звуковий сигнал.
3
Для того щоб вимкнути режим відтворення радіостанцій, натисніть на кнопку з написом Power (зазвичай вона буває круглого розміру) .Слушая музику, корегуйте настройки прийому радіосигналу доти, поки не залишитеся задоволені якістю.
Зверніть увагу
- Кожен режим пошуку радіостанцій може дозволити налаштовувати по 6 AM-, FM1 і РМ2-радіостанцій окремо один від друга.- По порядку убування якості прийому сигналу відбувається автоматичне програмування шести радіостанцій.- Якщо раптом в режимі автоматичного пошуку радіостанції не буде запрограмована жодна радіостанція, на дисплеї загориться індикатор "А".
Корисна порада
При від'єднанні автомагнітоли, заміні запобіжників або заміні акумуляторної батареї радіо настройки FM стирається. Не забувайте про це.