Як налаштувати звук в інтернеті. поганий звук в скайпі через мікрофон.

Сьогодні можна спостерігати появу багатьох програм для обміну повідомленнями, а також для створення відеоконференцій. Серед інших програм завжди можна виділити кілька лідерів, наприклад, Skype, для якого необхідно виконати настройку звуку.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Skype.
Інструкція
1
Знайдіть на робочому столі ярлик запуску програми і двічі клацніть по ньому лівою кнопкою миші. У вікні аутентифікації користувача введіть свої логін і пароль. Після появи головного вікна програми перейдіть до налаштувань звуку, для цього натисніть «Інструменти», виберіть «Налаштування», потім «Настройки звуку».
2
У вікні ви можете налаштувати окремо кожен пристрій (мікрофон і навушники). Для настройки мікрофона необхідно перевірити, чи вставлений його штекер в гніздо на системному блоці. При використанні ноутбуків, як правило, ця дія не потрібно - він вже вбудований.
3
У блоці «Мікрофон» виберіть пристрій, яким ви будете користуватися і скажіть кілька контрольних фраз, щоб виставити потрібну гучність. При достатньої гучності залиште повзунок на місці, інакше його необхідно зрушити в праву сторону при низькій гучності і в ліву при високій.
4
Для постійного зберігання одних налаштувань слід прибрати відмітку з пункту «Дозволити автоматичне налаштування мікрофону». Тепер можна приступати до налаштування динаміків (навушників).
5
У першу чергу слід перевірити, чи підключені колонки. Якщо ви чули звук при налаштуванні мікрофона - цю операцію можна пропустити, інакше перевірте з'єднання. За замовчуванням штекера зеленого кольору відповідає роз'єм такого ж кольору.
6
У блоці «Динаміки» необхідно вибрати пристрій, який відповідає за виведення звуку. Тут потрібно бути гранично уважним, тому деякі звукові плати здатні розділяти звук, що йде на колонки або навушники. Виберіть відповідний пристрій і підтвердіть свій вибір.
7
Позначте вихідний звук за аналогією з налаштуванням гучності мікрофона, переміщаючи повзунок у потрібне положення. Зніміть позначку з пункту «Автоматичне налаштування динаміків» та натисніть кнопку «ОК».
8
Для закріплення результату налаштування перевірте його за допомогою тестового дзвінка контакту Echo.