Як додати смайлики.

Для внесення різноманітності в бесіду за допомогою icq-клієнтів багато користувачів використовують набори смайлів. За замовчуванням у такого роду програмах йдуть стандартні набори, до яких швидко втрачається інтерес, а нові смайли легко завантажити і встановити.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення ICQ.
Інструкція
1
Щоб запустити свій icq-клієнт, двічі клацніть по ярлику на робочому столі лівою кнопкою миші. Для перевірки смайлів, встановлених в програмі обміну повідомленнями, необхідно в головному вікні програми клікнути по будь-якому рядку в списку контактів з метою появи вікна повідомлень. Натисніть на зображення смайла в нижній панелі вікна для відображення всіх смайлів. Клацніть по ньому мишею - він повинен з'явитися у вікні відправки повідомлення.
2
Також вставити смайл в повідомлення можна за допомогою універсальних кодів. Наприклад, для відображення простого усміхненого смайла достатньо набрати на клавіатурі поєднання символів: «:-)», «=))» або «:)» (набирати слід без лапок). Натисніть кнопку «Пропуск» або Enter, щоб увидить графічне відображення введеного коду.
3
Для додавання додаткових смайлів необхідно скачати їх, наприклад, за наступним посиланням http://www.kolobok.us/request.php?1. Натиснувши це посилання ви скопіюєте архів на свій комп'ютер, вага якого близько 14 Мб. У ньому знаходиться велика кількість смайлів, з них вами будуть використані далеко не все. Розпакуйте архів і виберіть окремі смайли.
4
У вікні повідомлень натисніть на зображення смайла, потім клікніть рядок «Управління смайлами». Натисніть «Додати смайлики» і вкажіть каталог, в якому знаходяться вибрані вами файли смайлів. Натисніть кнопку «OK», щоб завантажити їх.
5
В старіших версіях програми, а саме ICQ5, такої можливості не було, але є альтернативний спосіб додавання смайлів. Закрийте програму, якщо ви цього ще не зробили.
6
Перейдіть в папку з програмою і знайдіть каталог Animated в директорії Smiles. Видаліть вміст каталогу Animated, відкрийте його і скопіюйте нові смайли.
7
Запустіть програму, щоб подивитися оновлений пакет смайлів.