Як включити теми.

На сьогоднішній день практично всі розробники схиляються до думки про додавання до своєї програми можливості зміни дизайну. Неважливо якими засобами це буде здійснено: за допомогою інтелектуального інтерфейсу програми або завантаженням темs в папку з встановленою версією.
Вам знадобиться
  • Інтернет-браузери:
  • - Mozilla Firefox;
  • - Google Chrome;
  • - Opera.
Інструкція
1
Для браузера Mozilla Firefox на даний момент існує велика кількість доповнень, за допомогою яких можна змінити дизайн програми. Але більшість полігонів істотно пригальмовують швидкодію, тому скористайтеся інтерактивною установкою. Перейдіть за цим посиланням http://www.getpersonas.com/en-US/gallery/Firefox і в правій частині сторінки виберіть підходящу тему.
2
Наведіть покажчик на зображення і ви побачите 2 посилання: Wear It і Details. Після натискання на перше посилання тема буде автоматично інстальована, а друге посилання призначена для перегляду інформації про даній темі оформлення. Великий плюс цього сервісу в тому, що при наведенні на зображення тема автоматично передвстановлюють. Після застосування теми можна повернути зміни, для цього натисніть кнопку «Скасувати» або «Управління темами» у верхньому рядку завантаженої сторінки.
3
Для Google Chrome дана задача виконується практично аналогічно, але у випадку з цим браузером вам доведеться завантажувати додаткові файли. Для цього перейдіть за цим посиланням https://chrome.google.com/webstore/category/themes і виберіть будь-яку тему. При затримці покажчика мишки на зображенні теми відбувається її попередній перегляд, а на зображенні з'являється напис «Вибрати тему», клікніть по напису.
4
Зачекайте деякий час і дочекайтеся завершення завантаження, тема буде встановлена в автоматичному режимі. Для скасування скоєних дій натисніть кнопку «Скасування» у верхньому рядку завантаженої сторінки.
5
Для браузера Opera функція зміни дизайну присутній в дистрибутиві програми. Відкрийте апплет «Оформлення», який знаходиться в меню (натисніть кнопку з буквою O). У вікні, перейдіть до вкладки "Теми оформлення» і натисніть «Знайти теми».
6
В невеликому вікні почнеться завантаження тем та їх описів. Тут необхідно виконати всі дії по такому ж принципу, що і для інших браузерів. Виберіть тему і натисніть кнопку Download. На що з'явилася у вікні запит дайте відповідь позитивно, через деякий час тема буде встановлена автоматично.