Як запустити службу на сервері.

Виконання операції запуску служби на сервері є стандартною процедурою в операційній системі Microsoft Windows і може бути здійснено стандартним засобами самої системи. Залучення додаткового програмного забезпечення не потрібно.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню операційної системи Microsoft Windows і перейдіть в пункт «Виконати» для ініціації операції включення обраної служби на сервері.
2
Введіть значення cmd у полі "Відкрити" і натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди запуску інструменту "Командний рядок".
3
Викличте контекстне меню знайденого елемента кліком правої кнопки миші і виберіть команду «Запуск від імені адміністратора» для дотримання вимог безпеки корпорації Microsoft.
4
Введіть значення net start в текстове поле командного рядка і натисніть функціональну клавішу Enter для підтвердження запиту поточних запущених служб і скористайтеся командою net start «Клієнт для мереж NetWare» для запуску однойменної служби. Підтвердіть запуск натисканням клавіші Enter.
5
Використовуйте значення net start alerter для запуску служби «Оповещатель» або введіть значення net start browser в текстове поле командного рядка для запуску служби «Обозреватель комп'ютерів», отображающей список комп'ютерів в локальній мережі. Підтвердіть виконання команди натисканням клавіші Enter.
6
Вкажіть значення net start «Сервер папки обміну» lkz можливості обміну текстовими або графічними файлами в мережі або виберіть значення net start dhcp cient для підтримки мережевої конфігурації. Натисніть функціональну клавішу Enter.
7
Введіть значення net start eventlog в текстове поле командного рядка для запуску служби «Журнал подій» або використовуйте значення net start file replication для запуску служби реплікації файлів. Підтвердіть запуск обраної служби натисканням клавіші Enter.
8
Вкажіть значення net start messenger для отримання можливості відправки повідомлень або виберіть значення net start netlogon для запуску служби «Мережевий вхід в систему». Підтвердіть виконання команди запуску натисненням функціональної клавіші Enter.
9
Ознайомтеся зі списком інших можливих команд і використовуйте їх у міру необхідності.