Як збільшити шейдери.

Шейдери - це особливий параметр графіки, що відповідає за зовнішній вигляд гри. Збільшити їх програмним або іншим способом неможливо, однак, ви можете поліпшити інші параметри вашої відеокарти для підвищення продуктивності гри і якості відображення картинки.
Вам знадобиться
  • - програма оптимізації.
Інструкція
1
Збільште продуктивність відеоадаптера шляхом відключення утиліт, що поліпшують зовнішній вигляд операційної системи. Видаліть різні Transformation Pack, якщо такі були встановлені у вашому комп'ютері, приберіть додаткові візуальні ефекти в налаштуваннях робочого столу на вкладці «Додатково». Переконайтеся в тому, що дозвіл, встановлене в налаштуваннях вашої відеокарти, оптимально підходить діагоналі екрану.
2
Відкрийте властивості меню «Мій комп'ютер» і виберіть вкладку «Додатково». Запустіть настройку візуальних ефектів у верхньому правому куті вікна, відкрийте конфігурацію зовнішнього вигляду і змініть параметри на користь продуктивності. Ви можете вибрати як окремий режим, так і змінити якісь позиції на свій розсуд. Застосуйте і збережіть зміни.
3
Встановіть на ваш комп'ютер програму оптимізації, які відключають роботу деяких служб, що вивільняє ресурси відеокарти для її використання з метою підвищення продуктивності і поліпшення зовнішнього вигляду ігор.
4
Якщо у вас відеоадаптер, інтегрований в системну плату ноутбука, збільште її продуктивність шляхом установки додаткових модулів оперативної пам'яті, оскільки своєю відеокарта такого типу не має. У налаштуваннях БІОС виставите потрібні параметри розподілу оперативної і відеопам'яті.
5
Замініть відеокарту, якщо вам необхідно збільшити шейдери. На багатьох форумах обговорюються теми розгону відеоадаптерів. Однак що б там не було написано, у даної плати можна тільки підняти частоту за допомогою спеціальних програм, але обсяг її пам'яті збільшити ніяк не можна, а значить не можна збільшити і шейдери. Більшість доступних способів розгону обладнання в більшості випадків веде до поломки пристроїв, а іноді і всього комп'ютера.
Корисна порада
Не займайтеся «розгоном» відеокарти або іншого обладнання - це веде до його поломки.
Графічні програми шейдери застосовуються для реалізації технології згладжування об'єктів. Вони доступні для сучасних неінтегрованих відеоадаптерів. Підтримку шейдеров використовують зазвичай в іграх після 2000 року випуску.
Вам знадобиться
  • - доступ до інтернету.
Інструкція
1
Для того щоб збільшити продуктивність відеоадаптера комп'ютера під час гри, змінити параметри відображення її елементів або в інших цілях, перейдіть в меню налаштування зовнішнього вигляду.
2
Знайдіть у ньому пункт управління шейдерами, активуйте їх і вкажіть значення використовуваного параметра в залежності від можливостей відеокарти вашого комп'ютера і бажаного результату. Чим нижче версія використовуваних вами шейдеров, тим вище буде продуктивність гри і навпаки, зниження їх версією прискорює роботу пристроїв.
3
Зверніть увагу на підтримку шейдерів комп'ютерною грою, в якій ви хочете їх включити. Робота з шейдерами закладена у вашій відеокарті, проте в деяких іграх (в основному відноситься до ігор старого покоління) їх використання може бути не доступно у зв'язку з неактуальною реалізацією зовнішнього вигляду. Дізнатися, чи підтримуються шейдери вашої комп'ютерною грою, ви можете з її опису на офіційних сайтах або різних тематичних форумах.
4
Для того щоб включити підтримку шейдерів останніх версій для вашої відеокарти, поновіть драйвер, скачавши його останню версію з сайту розробника програмного забезпечення. Видаліть старий драйвер, заодно очистіть реєстр від записів.
5
Виконайте інсталяцію нових драйверів відеокарти, після чого в панелі управління встановіть необхідні значення. Зазвичай це не характерно для інтегрованих відеокарт, вбудованих в материнську плату комп'ютера.
6
Скористайтеся програмами-емуляторами шейдеров, наприклад, 3D Analyse (http://www.tommti-systems.de/start.html). Однак даний вид програмного забезпечення слід використовувати з обережністю, оскільки тут є своя специфіка.
Корисна порада
Не навантажуйте відеокарту комп'ютера настройками, які пристрій не підтримує.