Як зареєструвати аську.

ICQ - програма і однойменний протокол для обміну миттєвими текстовими повідомленнями. Для того щоб користуватися ним, необхідно мати відповідну обліковий запис, яка відрізняється від інших унікальним номером - UIN. Зареєструвати даний аккаунт можна таким чином.

Інструкція
1
Запустіть браузер і відкрийте офіційний сайт ICQ по ссилкеhttps ://www.icq.com/join/ru/. У полях реєстрації вкажіть свій нікнейм, який буде вашим "ім'ям" в контакт-листах інших користувачів, а також у вашій анкеті. Крім цього, напишіть свої справжні ім'я та прізвище і діючий адресу електронної пошти, на який реєстраційний бот ICQ вишле вам листа для підтвердження створення облікового запису.
2
Придумайте пароль для свого облікового запису і вкажіть свій реальний вік (для того щоб пройти перевірку, так як протоколом ICQ забороняється користуватися особам молодше 13 років). На останньому етапі реєстрації введіть код з зображення (для захисту від автоматичної реєстрації) і клацніть по кнопці "Зареєструватися". Для підтвердження облікового запису пройдіть по посиланню, що міститься в надісланому листі. Далі використовуйте вказаний e-mail та пароль для входу в ICQ.

Зареєструвати аську також можна за допомогою російського сайту Rambler.ru.

3
Зайдіть на російський портал Рамблерhttp ://www.rambler.ruі на його головній сторінці клацніть посилання Rambler-ICQ (http://icq.rambler.ru/). У верхньому правому кутку цієї сторінки натисніть на посилання "Реєстрація". Відкриється універсальна форма реєстрації в сервісах Rambler. Тут впишіть свої ім'я, прізвище, вік і стать. Після цього підберіть унікальний логін для ящика електронної пошти, а також придумайте пароль для нього. Для уникнення втрати доступу до ящика при втраті пароля задайте спеціальний секретний питання і вкажіть відповідь на нього. На останньому етапі наберіть код з картинки та натисніть на кнопку "Зареєструватися". Потім скачайте офіційну версію Rambler ICQ і використовуйте адресу електронної пошти для входу в сервіс.
4
Зареєструвати аську також можна, завантаживши та встановивши офіційний клієнт ICQ або альтернативну програму QIP Infinum. При запуску цих програм натисніть на кнопку "Реєстрація", введіть необхідні особисті дані та адресу поштової скриньки, після чого отримаєте новий номер ICQ абсолютно безкоштовно.