Як привернути увагу колег.

Бути сірою мишкою на роботі важко. Співробітники можуть забути повідомити про важливий захід, розсіяно слухати звіти про вашу діяльність, можуть не згадати про вас, організовуючи вечірку або чаювання всім відділом. Зрештою, вас можуть просто-напросто забути підвищити на посаді! Щоб не опинитися за бортом, потрібно регулярно залучати увагу колег до своєї персони.
Інструкція
1
Спочатку визначитеся, з якою метою ви хотіли б привернути увагу колег і що їм повідомити. Приміром, якщо ви хочете, щоб співробітники вашої компанії знали про вас як про висококласного фахівця, привертати увагу краще своїми досягненнями. Візьміться за складний проект, пускай колеги постійно бачать вас за роботою, коли приходять в офіс і йдуть з нього. Зрештою, вони зацікавляться, хто ж це так старанно працює. Буде дуже добре, якщо начальник оголосить про ваші успіхи на планерному нараді. Тоді всі відділи почують про вас.
2
Увага колег ви можете залучити і своєю незвичайною зовнішністю або манерою одягатися. Зробіть стильну зачіску, змініть сумовитий сірий піджак на щось більш запам'ятовується, не бійтеся яскравих кольорів (зрозуміло, якщо робочий дрес-код дозволяє вам носити кольорові сорочки або колготки). При цьому стежите за тим, щоб ви виглядали екстравагантно і незвично, а не епатажно і вульгарно.
3
Героїня роману Моема в потрібний момент дістала яскраво-червона хустка, ніж відвернула увагу суддів від її суперниці. Користуйтеся цікавими аксесуарами несподіваних кольорів, і вони привернуть до вас увагу колег. Причому це може бути як яскравий хустка або сережки, так і незвичайна ручка або папка кричущого кольору на вашому столі.
4
Вам належить зробити доповідь перед колегами, і ви переживаєте, що під час промови вас не будуть слухати? Зробіть його цікавим для аудиторії! Якщо у вас в компанії люблять обговорювати кризу, скажіть в доповіді декілька слів про нього. Якщо ви недавно всім офісом сходили в кіно, вставте в якості жартівливого прикладу в ваш доповідь епізод з фільму. Це змусить ваших слухачів посміхнутися і активно включитися в обговорення доповіді.
5
Здійсніть який-небудь нетривіальний вчинок, який приверне до вас не тільки увагу колег, а й усього міста. Виграйте місцевий конкурс краси, витягніть з води потопаючого дитини, потрапте на першу смугу міської газети. Увага вам забезпечено.