Як зшити чоловічий шийну хустку. Чоловічий шийну хустку викрійка.

Шийний хустку може привнести у вигляд чоловіки елегантну недбалість, урочистість або класичну строгість. Цей аксесуар зобов'язує до певних знань. Щоб не виглядати без смаку, потрібно розрізняти різновиди хусток і його вузлів; незайвим буде вивчити деякі особливості дрес-коду і простежити за тенденціями моди. Зшити чоловічий шийну хустку можна своїми руками, і при невеликій вправності зробити це буде нескладно.
Вам знадобиться
 • - робоча тканина;
 • - сантиметр;
 • - форма;
 • - флізелін;
 • - праска;
 • - змилок;
 • - швейна машина;
 • - кравецькі ножиці;
 • - нитка;
 • - булавки;
 • - голка.
Інструкція
1
Підберіть підходящу тканину для пошиття шийної хустки. Обов'язково спробуйте відріз на дотик - він повинен бути приємний в шкарпетці, і при цьому добре піддаватися драпіровці. Традиційно цей аксесуар шиють з натурального шовку; допустимі також синтетика або тонка смесовая тканину.
2
Вибирайте забарвлення робочого полотна в залежності від виду шийної хустки. Якщо ви збираєтеся виконати фуляр (його називають також «вільним краваткою»), то тут доречні набивний малюнок і яскраві забарвлення. Аскот і пластрон зазвичай однотонні, більш суворого стилю виконання. Пластрон для костюма нареченого рекомендується зробити в єдиному тоні з сукнею нареченої.
3
Викроїте фуляр у вигляді вузької смужки тканини, яка може в ширину близько 10 см, а в довжину - від 80 см до метра (щоб була можливість задрапірувати аксесуар навколо шиї). Кінці деталі зробіть трикутними. Пластрон і Аскот малюйте по аналогії, але більш широкими. Залиште по краях припуски в 1 см.
4
Проведіть крій шийної хустки спочатку на клейовому флізеліні, потім перенесіть малюнок на основну тканину і приутюжьте підкладку.
5
Намалюйте загостреним обмилки пунктир для зрізу - на робочому полотні він повинен обов'язково проводитися по косій лінії (кут в 45 градусів). Якщо ви використовуєте шовкову або іншу тканину із слизькою поверхнею, то при виконанні викрійки закріпіть відріз шпильками.
6
Виконайте дві однакові деталі крою і зробіть акуратний зріз. Шовк рекомендується різати кравецькими ножицями "зигзаг", щоб на кромці не утворилися махри.
7
Складіть деталі шийної хустки «обличчям» один до одного, надсекіте припуски на кутах і виконайте з'єднувальний шов, залишивши непрошитий один кінець виробу.
8
Сформуйте посередині шийної хустки горизонтальні складки і закріпіть їх за допомогою праски і декількох ручних стібків. Це необхідно, щоб елегантний аксесуар не висовувався з-під коміра і завжди акуратно виглядав.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=apFeuZKsSg8
Зверніть увагу
Без певної навички вивернути Стачать чоловічий хустку досить важко. Спробуйте зробити це за допомогою товстої довгої нитки і голки. Закріпіть нитку парою стібків на трикутному кінці речі і простягніть її через весь хустку, поки річ чи не перевернеться наявності.
Корисна порада
Можна зробити шийну хустку більш тонким, без флизелина і навіть в один шар. Для цього достатньо викроїти виріб і обробити його краю оверлоком.