Як привітати начальницю з ювілеєм.

Зазвичай всі співробітники в курсі, що наближається круглої дати начальниці і розробляють різні варіанти для привітань. Займіться підготовкою за кілька днів до події - важливо зробити все якісно, організовано і оригінально.
Інструкція
1
Делегуйте повноваження. Всі етапи підготовки до ювілею слід розбити на кілька частин і призначити одного або двох чоловік відповідальними за кожну з них. Одна ініціативна група відповідає за пошук подарунка, друга команда збирає гроші, третя домовляється зі службою доставки квітів і піклується про спиртне і т.д. Розподіливши обов'язки, ви отримаєте можливість все добре спланувати і підготувати.
2
До подарунку для начальниці висувається кілька вимог, обов'язкових до дотримання: - він повинен бути солідним і якісним; - ніяких інтимних речей типу декоративної косметики, нижньої білизни або доглядають коштів; - подарунок повинен бути призначений саме для жінки; - враховуйте інтереси і захоплення начальниці.
3
Можна привітати начальницю у віршованій формі - тільки не використовуйте заїжджені тексти, які повторюються з року в рік. Проявіть фантазію і складете привітання самостійно - напевно в колективі знайдеться один або дві особи, кому це непогано вдається. Ці рядки запишіть на красивою, елегантною листівці і вручите її разом з букетом квітів.
4
Напишіть ювілейний плакат. Якщо ваша начальниця - дама без комплексів, яка не приховує свої роки і особливо не турбуватися з приводу щорічного старіння, то вона оцінить ваші зусилля з виготовлення оригінального вітального плаката. Тільки не варто прикрашати аркуш ватману цифрами - за кількістю минулих років, робити їх великими і яскравими. Зробіть акцент на вдалій фотографії начальниці, перерахуйте її заслуги і гідності, акцентуйте увагу на те, як добре до неї ставляться підлеглі. Якщо ви все зробите правильно, то не виключено, що презент зворушить її до сліз.
5
Оберіть вдалий момент (тільки не з самого ранку), зберіться всім колективом і вирушайте вітати начальницю. Можна, звичайно, відкласти всі привітання до вечора, адже напевно буде організований міні-банкет, але краще зробити цей день незабутнім. А до вечора підготуйте цікаві вітальні тости.