Як зібрати антену для телевізора. Саморобна антена для телевізора.

Телевізійна антена - це далеко не завжди технічно складна конструкція. У разі якщо прийом здійснюється на незначній відстані від телецентру, набувати готову антену необов'язково. Підійде і саморобна.
Інструкція
1
Візьміть відрізок коаксіального кабелю марки РК-75 або RG-59. Він має хвильовий опір в 75 Ом, на яке якраз розрахований селектор каналів телевізора. Кабель типу РК-50 або RG-58 не підійде, оскільки має хвилеве опір в 50 Ом. При його застосуванні зображення може помітно двоїтися, особливо якщо він має значну довжину.
2
До одного з кінців кабелю приєднаєте штекер. Найкраще застосовувати такий роз'єм, який не вимагає пайки, навіть якщо паяти ви вмієте дуже добре. При нагріванні ізоляція центральної жили розм'якшується, через що може трапитися коротке замикання. Воно не небезпечно, але зробить антену непрацездатною. Центральну жилу кабелю з'єднайте зі штирьовим електродом штекера, а оплетку - з кільцевим.
3
Зробіть з дроту кільце з розривом в певній точці кола. Воно повинно мати діаметр близько півметра для метрових хвиль і порядку 0,1 м для дециметрових. До місця розриву кільця підключіть протилежну сторону кабелю. Один кінець дроту приєднайте до центральної жили кабелю, інший - до оплетке. Сполуки добре ізолюйте.
4
Якщо біля телевізора роздільні входи МВ і ДМВ діапазонів, виготовте дві таких антени, розраховані на роботу у відповідних діапазонах.
5
Підключіть антену (або дві антени) до вимкненого телевізора. Ввімкніть. Потім підберіть такі положення кільця (або кілець), при яких забезпечується впевнений прийом каналів. У ряді випадків доводиться при переході з каналу на канал міняти положення антен.
6
Якщо телевізор перевезений з місця, де є колективна антена, в місце, де вона відсутня, відразу після підключення саморобних антен перенастройте апарат з кабельною на ефірну сітку каналів. Ніколи не виставляйте такі антени за межі приміщення, де вони можуть зазнати впливу опадів і атмосферного електрики. Останнє небезпечно не тільки для телевізора, але і для користувача.
Все більше людей встановлюють у себе вдома супутникові антени, що забезпечують доступ до супутникового телебачення та супутникового інтернету. При цьому не завжди у замовників послуги є можливість викликати додому фахівця з установки антени, з різних причин. У цій статті ми розповімо, як встановити самостійно супутникову антену-тарілку без допомоги майстра.
Інструкція
1
Перевірте комплектацію антени і всіх її запчастин.
2
Візьміть дугу конвертородержателя і встановіть на обидва її кінця пластикові заглушки.
3
Потім за допомогою двох болтів прикріпіть до конвертородержателю металеву опору.
4
Тепер візьміть опромінювач (конвертер) і помістіть його між лівим і правим держателями і закріпіть тримачі з облучателем на дузі конвертородержателя, використовуючи два болта.
5
Виконавши вищевказані дії, візьміть два металевих хомута і встановіть їх в поворотний кронштейн. Зміцніть на кінцях кожного з хомутів по металевому затиску, а потім на кожен з кінців нагвинтіть по гайці з шайбою.
6
Візьміть два довгих болта і приєднайте до опори поворотний кронштейн. Усередині поворотного кронштейна помістіть дві розпірні втулки, по одній на кожен болт.
7
Тепер візьміть тарілку - це рефлектор антени. Закріпіть її на опорі, прикрутивши чотирма гвинтами і чотирма гайками із зворотного боку.
8
Прикріпіть до стіни міцними болтами металевий г-подібний кронштейн, на який буде кріпитися тарілка з конвертором.
9
В кронштейн вставте пластикову заглушку, а потім повністю зібрану тарілку за допомогою опори помістіть на кронштейн. Підкрутіть гайки поворотного кронштейна, а також підкрутіть гайки на хомутах.
10
Перевірте, наскільки легко тарілка повертається в різні боки. Збірка закінчена - можете підключати телебачення, налаштовувати антену і перевіряти якість прийому сигналу.