Як підписувати листівку колезі.

Вибір листівки для колеги обмежується приводом для привітання - день народження, Новий рік, 8 березня або 23 лютого і т.д. Дизайн листівки визначається вашими особистими взаєминами - від строгого і солідного оформлення до приятельського.
Інструкція
1
Ви може звернутися до колеги просто по імені, зробити це офіційно (по імені-по батькові), згадати посаду або випередити вітання вираженням поваги і вдячності.
2
Використовуйте теплі, щирі побажання. У своєму вітальному тексті уникайте використання химерних і стандартних виразів, усталених словосполучень (наприклад, «довгих років життя», «міцного здоров'я», «виконання бажань» і т.д.). Проявіть творчий підхід і використовуйте не такі заїжджені фрази.
3
Будьте короткі. Не треба списувати все полотно листівки, переписуючи всі відомі вам вітання. Серцева фраза з двох рядків передасть ваші побажання набагато точніше і зручніше для сприйняття, ніж «поема» на двох половинках листівки.
4
Чи не прикрашайте листівку саморобними малюнками. Такий спосіб оформлення поздоровлення підходить в тому випадку, якщо ви підписуєте листівку дитині, хорошому другу або мамі. Якщо ви вітаєте колегу, то дотримання деяких правил обов'язково - почерк повинен бути рівний і красивий, кольори краще вибирати класичні (чорний, червоний, синій), можна обійтися без додаткових декоративних елементів (закорючек, малюнків, наклейок тощо.).
5
Підписуйте листівку самостійно. Навіть якщо ваш почерк не дуже красивий, не слід просити когось зробити це за вас або роздруковувати текст на комп'ютері - так ви позбавите ваше поздоровлення індивідуальності. Часто можна зустріти листівки, пропечатані красивим шрифтом з проставленою внизу підписом від руки - такий варіант можливий, але теж вважається злегка знеособленим. Зрештою, придбайте листівку з уже готовим поздоровленням і підпишіть внизу ваше ім'я.
6
Складіть невелике привітання. Буде краще, якщо кілька рядків ви напишете самі, але можна використовувати і готові вірші, тільки виберіть найоригінальніший і неординарний текст. Слідкуйте за тим, щоб поздоровлення та оформлення листівки збігалося з тематики. Класичної елегантною листівці підійдуть вірші у відповідному стилі, жартівливу картку з прикольним малюнком можна підписати коротким гумористичним чотиривіршем.