Як купати цуценя.

Цуценята - як діти. Доставляють багато клопоту і багато радості. Багато грають, багато їдять і багато брудняться ... Купати цуценя не тільки можна, а й треба. Спеціальний шампунь не заподіє шкоди, а шерстка стане чистою і доглянутою.
Інструкція
1
Наберіть в невеликий таз теплої води, поставте його у ванну. У таз посадите щеняти. "Безрозмірне" простір ванної, та ще й слизьке, тільки злякає його, а в тазику він почуватиметься більш захищеним.
2
Посадіть в тазик цуценя. Обережно опустіть у воду всі чотири лапки, щоб перший переляк одразу пройшов. Ласкаво розмовляйте з собачкою, гладьте. Можливо, на перших порах краще купати цуценя удвох: один намилює, другий - ласкаво розмовляє.
3
Уперше краще не використовувати душ. Шум і сильний напір води може налякати щенка.Возьміте кухлик і полийте на шерстку теплою водою. Починати краще не з голови, а з хвоста. Так у цуценяти буде можливість покрутитися, понюхати кухлик і зрозуміти, що ви з ним робите.
4
Намильте шерстку шампунем. Для зовсім маленької собачки можна використовувати розведений шампунь, щоб не пересушити шкіру. Так само починайте з хвоста. Слідкуйте, щоб шампунь не потрапив у вуха, очі і на мордочку, інакше він через секунду виявиться в собачій пащі! Акуратно помасажуйте, залиште на дві хвилини. Весь цей час ласкаво говорите з собакою: стояти по коліно у воді, та ще й намиленим - то ще задоволення ...
5
Змийте шампунь. Можна зробити це кілька разів, щоб переконатися, що шерстка абсолютно чиста.
6
Дістаньте цуценя з тазика, загорніть в рушник, почастуєте чим-небудь смачним - він це заслужив! Для сушки можете скористатися феном, але тільки в тому випадку, якщо він дуже тихий, інакше малюк може іспугаться.Так же можна промокнути шерсть рушником кілька разів.
Корисна порада
Найголовніше при купанні цуценя те ж, що і при купанні дитини - не налякати малюка. Тоді наступні процедури будуть в радість і цуценята, і вам.