Як розважити сім'ю на Новий рік.

Сценарій новорічного свята, яке ви плануєте провести разом з членами родини, потрібно розробити заздалегідь. Сімейні свята зазвичай збирають людей різних поколінь, тому й розваги повинні бути універсальними і цікавими для всіх.
Інструкція
1
Організуйте конкурси. Кількість змагань не повинно бути більшим - рівно стільки, щоб діти і молодь змогли виплеснути енергію, потішивши дідусів і бабусь. Конкурси краще робити з фізичним ухилом - стрибати, бігати, танцювати. Придумати можна що завгодно - позбавлення від прищіпок з зав'язаними очима, твістер, танцювальне шоу або модне дефіле.
2
Поворожіть. Традиційна російська забава - ворожіння в новорічну ніч. Якщо вибрати найцікавіші способи гадання, то така розвага припаде до смаку не тільки екзальтованим тіточкам з провінції, а й сучасним емансипованим дамам і цікавиться юнакам. А вже дітям ворожіння доставить чимало задоволення.
3
«Вимагайте» від кожного учасника свята оригінального поздоровлення. Можна влаштувати конкурс на найкраще привітання, а можна організувати все в довільному стилі. З підручних засобів споруджуються костюми, музики в новорічну ніч скрізь предостатньо, з фантазією у радіючих гостей все має бути гаразд.
4
Феєрверк і салют. Без цього дійства не обходиться жоден Новий рік - піротехнічні шоу обожнюють і дорослі, і діти. Виберіть місце, де ви плануєте запустити петарди, розподіліть обов'язки і продумайте, як організувати «глядацькі місця». Вибирайте якісну і надійну продукцію, подбайте про безпеку членів своєї сім'ї.
5
Влаштуйте бал-маскарад. До такого варіанту проведення новорічної ночі доведеться готуватися заздалегідь, тому сюрпризу не вийде. Але самі приготування, вибір способу і розподіл ролей дуже захоплююче і цікавий захід. Тільки переконайтеся, що всі гості підійшли до завдання відповідально - пластмасові мордочки зайчиків і білочок важко вважати повноцінним карнавальним костюмом.
6
Хороводи навколо ялинки. Добре, якщо ви зустрічаєте свято за містом - у дворі можна поставити величезну ялинку, навколо якої можна водити хороводи. В тісній квартирці особливо не розвернешся, тому дружно виходите на вулицю, прихопивши з собою мішуру, гірлянди та інші ялинкові прикраси. Знаходьте довколишню ялинку, наряджає її і дуріли навколо красиво оформленого дерева на радість собі, родичам і сусідам.
Для дітей Новий рік - саме довгоочікуване свято. Вони завжди з задоволенням допомагають наряджати ялинку, накривати на стіл, готувати новорічну вечерю. Але часом дорослі у святковій суєті забувають про те, що і для малюків слід приготувати розважальну програму.
Інструкція
1
Найбільше порадує дітей, якщо батьки візьмуть участь в іграх разом з ними. Підготуйте декілька розваг: рухливі ігри, конкурси, вікторини, шаради з новорічними словами-ключами. Заздалегідь приготуйте призи - невеликі іграшки, солодощі. Влаштуйте ляльковий спектакль на новорічну тему. Казкові герої можуть розіграти невеликі сценки і привітати всіх глядачів з наступаючим святом.
2
Зазвичай подарунки, які опівночі приносить Дід Мороз, діти отримують з його рук або знаходять під ялинкою. Ви можете змінити цю традицію: сховайте в різних місцях квартири дрібні іграшки, сюрпризи. Придумайте підказки - схеми, загадки. А ввечері займіться пошуками подарунків разом з дітьми.
3
Якщо погода сніжна, виходьте разом з дітьми у двір або на вулицю. Ігри в сніжки, ліплення сніговика - чудові новорічні розваги. Покатайте малюків на санках, влаштуйте спортивні змагання. Сходіть усією сім'єю на міську площу. Велика новорічна ялинка завжди привертає увагу дітей, а катання з гірок разом з мамою і татом принесе величезне задоволення.
4
Кожен батько впевнений, що його дитина володіє безліччю талантів. Проведіть новорічний конкурс. Нехай учасники грають на інструментах, співають, танцюють, читають вірші, показують фокуси. Але будь-який виступ потрібно буде винагородити сувеніром або смачним призом. Допоможіть дитині підготуватися заздалегідь, щоб він упевнено почувався на новорічному святі.
5
Не забудьте запросити на святкування Нового року Діда Мороза і Снігуроньку. Їх роль цілком може виконати хтось із дорослих. Скористайтеся готовими сценаріями проведення свята або напишіть свій власний.
6
Влаштуйте новорічний маскарад. Приготуйте костюми для дітей і дорослих. Захоплююча костюмована вечірка з виступами всіх гостей запам'ятається надовго.