Як прикрасити дитячу до Нового року.

Казковий свято діти обожнюють - вони пишуть листи Дідові Морозу, з нетерпінням чекають подарунків і беруть активну участь у підготовці до Нового року. Прикраса дитячої кімнати - захоплююче заняття не тільки для дитини, а й для батьків.
Інструкція
1
Замініть або прикрасьте текстиль. Покривало з новорічною символікою стане прикрасою дитячого ліжечка, чохли на подушки можна декорувати в стилі подарункових мішків, а штори прикрасити аплікаціями. Як декоративні елементи ідеально підійдуть зірочки, сніжинки, фігурки тварин, величезні червоні іграшкові кулі, що імітують ялинкові прикраси і т.д. Якщо замінити покривала немає можливості, то нашейте поверх різнокольорові стрічки, закріпіть на подушках банти. Переважаючі новорічні кольори - червоний, зелений, сріблястий і золотий.
2
Розставте по кімнаті ялинові лапки. Новорічна ялинка в будинку повинні бути одна і поставити її краще в головній кімнаті, де всі члени сім'ї проводять вечори. Дитячу кімнату можна прикрасити маленькими саморобними ялинками або ялиновими лапами, вимоченими в міцному сольовому розчині. Дозвольте дитині вирізати з паперу прості прикраси і розвісити на гілках.
3
Розмалюйте вікна. Майже всім дітям подобається порушувати правила і якщо в звичайний час вікна повинні бути чистими, то під Новий рік батьки дозволяють продемонструвати свої художні таланти. Ви можете допомогти дитині створити стильну картинку - розведіть білу і блакитну фарбу, намалюйте контури крейдою і обведіть. Вікна можна прикрасити паперовими сніжинками або наклейками - придбайте готові прикраси або виріжте зі звичайної паперової серветки хитромудрі фігурки.
4
Задекоріруйте стіни. Якщо на стінах висять фотографії або картинки, то обвесьте рами мішурою або обмотайте гладкими стрічками. На вільній стіні можна створити цілу композицію, приклеївши великі фігурки з біблійних історій або новорічних казкових персонажів. Закріпіть на стінах і вікнах гірлянду з різнокольорових лампочок і використовуйте її світло замість каганця.
5
На стелі закріпіть «падаючий сніг». З невеликих шматочків вати і довгих ниток спорудити «сніг» - на короткі нитки потрібно нанизати вату, закріпити всі елементи на двох довгих нитках. Простягніть довгі гірлянди навхрест, закріпивши їх на гардинах або одвірках дверей. Замість вати можна використовувати кружечки від мішури - нанизувати їх потрібно купчасто.