Як вибрати подарунок до Нового року.

Передсвяткова метушня у вигляді організації новорічної ночі, опрацювання образу і вечірнього вбрання, вибору подарунків для рідних, друзів заряджає особливим настроєм. Ритуал підношення подарунків в саму чарівну ніч року робить свято особливо приємним.
Інструкція
1
Визначте, які почуття ви відчуваєте до людини, якій хочете зробити презент. Подарунки колезі, коханому чоловікові, дитині чи подрузі будуть абсолютно різні, у тому числі і за смисловим навантаженням. Близьким людям - чоловікові або коханій дівчині прийнято робити романтичні подарунки, адже ви відчуває до них найніжніші почуття. Якщо вам приємно спілкуватися з приятелькою або подругою, то подарунком ви висловите вдячність за те, що людина існує у вашому житті. Презент колезі може перетворитися на рутинну обов'язок (новорічний сувенір), а підношення шефу (солідний подарунок) являє собою якусь «хабар», тобто в хорошому сенсі це прагнення задобрити начальника.
2
Не даруйте однакові подарунки. Навіть якщо на вибір сюрпризів у вас не залишилося часу, не варто купувати абсолютно ідентичні дрібнички, керуючись принципом купити хоч що-небудь (незручно з порожніми руками і т.д.). Використовуйте універсальні набори - солодощі, пляшку хорошого вина, банку кави і т.д. Трохи зусиль і ваші підношення будуть виглядати різноманітними, але від цього не стануть менш смачними.
3
Сюрпризи слід готувати заздалегідь. За місяць до новорічного торжества продумайте, кого зі свого оточення ви хотіли б здивувати. Нематеріальні подарунки зазвичай цінуються вище і запам'ятовуються довше - відеопривітання, жива метелик, диск з улюбленими мелодіями і т.д.
4
Враховуйте смаки та уподобання. Ви напевно знаєте, яке у людини хобі, як він любить одягатися, чим захоплюється - від цих даних і слід відштовхуватися при виборі новорічного подарунка. Цінителям музики підійдуть рідкісні записи, а якщо не вдасться їх дістати, то просто придбайте новий альбом улюбленого виконавця. Гурманам припаде до душі корзинка з делікатесами, любителям подорожей сподобається довідник-путівник і т.д. Якщо ви не обізнані про переваги людини, то просто піднесіть щось універсальне - упаковку ароматичних свічок, статуетку, торт, рамку для фотографій, пр.
5
Полегшите собі вибір презентів. Заздалегідь зберіть всі побажання - можете зробити це прямо і відкрито, а можете поспостерігати за людиною (випадково загублені фрази, зацікавленість і т.д.). Складіть список і вирушайте за покупками - так ви гарантовано придбаєте потрібну річ і порадуєте своїх близьких.