Як відзначити старий Новий рік.

Старий Новий рік стає улюбленим святом молоді та старшого покоління. Закінчилася суєта і клопоти, можна зібратися за дружним столом з близькими людьми. Старий Новий рік - спокійний домашнє свято, але у нього свої особливості і традиції.
Вам знадобиться
  • - ситне частування;
  • - якісні напої;
  • - листівки.
Інструкція
1
В Старий Новий рік приємно знову побачити друзів, обрадувати дітей подарунками та продовжити чарівність минулої казкової ночі. Позначте його як в старі часи. Підготуйте рясне частування і якісні напої. Вважається, що безліч страв на новорічному столі обіцяє таке ж гастрономічне достаток весь рік.
2
Неодмінно на Старий Новий рік зваріть холодець і приготуйте м'ясні холодні страви: буженину, заливне з язика, асорті з ковбасних виробів. Спечіть рум'яні пироги з різними начинками, солодкі булочки і ватрушки з сиром. Така краса займе особливе місце на столі. Приготуйте ситне гаряче блюдо. Доброю прикметою вважається наявність за столом парного кількості гостей. Якщо цього не сталося, просто поставте зайвий столовий прилад. Зваріть святкову кутю і спечіть трохи млинців - ці страви є символом благополуччя. Зліпити вареники з сюрпризом. Разом з начинкою сховайте до деяких вареники монетку, горошину перцю або гудзичок. Скажіть про вашу жарті гостям, щоб вони їли з обережністю. А як забавно і весело спостерігати за такою трапезою!
3
Привітайте зі Старим Новим роком сусідів. Ніхто не образиться, якщо миролюбна компанія постукає в їх двері і побажає удачі здоров'я та добробуту у новому році. Сусіди, у свою чергу, обдарують її частуваннями за добрі слова. Доручіть цю приємну місію молодим людям. Вони з задоволенням приймуть у цьому участь. Відзначте іменини гостей. Якщо 14 січня, за столом є іменинники, обов'язково згадайте про це і вручите на пам'ять листівку. Кожне ім'я має своє значення і непогано написати про це в привітанні.
Зверніть увагу
Не сваріться за святковим столом. Не забудьте попросити вибачення у всіх, кого ненароком образили.
Корисна порада
Іменинниками 14 січня вважаються: Іван, Василь, Олександр, В'ячеслав, Григорій, Михайло, Микола, Петро, Богдан, Трохим, Федот.