Як відпочивати на новорічні свята.

Новорічні канікули не за горами, а це означає, що скоро настане довгоочікуваний відпочинок. Щоб святкові дні не пролетіли швидко і непомітно, бажано скласти план заходів, відвідувань і розваг на весь новорічний і різдвяний період.
Інструкція
1
Намагайтеся проводити відпочинок по можливості активно. Спробуйте після новорічної ночі (2-го або 3-го числа) провести цілий день на повітрі, особливо, якщо дозволятиме погода. Лижі, ковзани або просто піші довгі прогулянки здатні зарядити енергією на весь період канікул.
2
Запропонуйте рідним і друзям великою компанією відправитися на пікнік до лісу. Для цього візьміть мангал, спортивне спорядження, посуд, а для дітей можете прихопити ялинковий дощик, гірлянди і хлопавки. Не забувайте про відеокамеру і фотоапараті - зйомки новорічного уїк-енду ви будете із задоволенням переглядати багато разів.
3
Заздалегідь забронюйте кімнату на заміській базі відпочинку або вирушайте в місця, де ви ще не бували. У будь-якому туристичному агентстві вам можуть запропонувати програму зимового відпочинку у наймальовничіших регіонах країни. Можливо знайти підходящий варіант навіть в інтернеті, але бажано, все-таки, дізнатися відгуки про вподобаному таборі або базі відпочинку.
4
Якщо ви бажаєте провести святкові вихідні з користю не тільки для тіла, але і для розуму, заплануйте поїздку в інше місто, в театр, на концерт, в музей, на виставки. Яскраві буклети прийдешніх заходів вам можуть вручити випадково навіть у переході. Не поспішайте їх викидати. А раптом у ньому анонс концерту або спектаклю, який ви давно мріяли подивитися.
5
Якщо бажання у свята кудись йти, їхати чи летіти ні, залишайтеся вдома. Але обов'язково виключіть з розважальної програми шкідливий тріо - інтернет-телевізор-комп'ютер. Подумайте, на що у вас протягом року не вистачало часу. Це може бути будь творче заняття: музика, твір віршів, малювання, плетіння, шиття. Увечері збирайтеся всією сім'єю і влаштовуйте інтелектуальні змагання, грайте в лото, фанти, пляшечку і т. Д.
6
Приділіть максимум часу дітям, але не тільки своїм. Наприклад, пошліть вітальні листівки та подарунки в дитячий будинок, зберіть сусідських дітлахів і разом зі своїми малюками відвідайте з ними каток або цирк, зводите в дитяче кафе. Пориньте разом з діточками в атмосферу безумовного щастя і безтурботності - от побачите, новорічні вихідні стануть для вас найкращим відпочинком наступив.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7x6I5VOCZ6s