Як зробити різдвяну листівку.

Наближаються новорічні та різдвяні свята, і все частіше приходять думки - як же привітати своїх рідних і близьких? Листівка, зроблена своїми руками, стане самим серцевим і оригінальним привітанням з Різдвом, яка надовго збереже в собі вашу любов і турботу.
Вам знадобиться
  • - ножиці;
  • - картон або цупкий білий папір;
  • - кольоровий папір;
  • - двосторонній скотч або клей-олівець;
  • - мережива;
  • - різні елементи декору (стрази, наклейки, бусинки та інше).
Інструкція
1
Отже, для приготування листівки вам знадобляться ножиці, бажано, якщо крім гострих лез будуть ще й фігурні, картон або цупкий білий папір, кольоровий папір, двосторонній скотч або клей-олівець, мережива, різні елементи декору (стрази, наклейки , бусинки та інше).
2
Візьміть аркуш формату А5 щільного паперу і зігніть його навпіл під лінійку. З кольорового паперу виріжте фонову основу, призначену для головної сторінки вітальної листівки. Вона повинна бути на 5-7 мм менше самої листівки.
3
З паперу з іншим візерунком або кольором за допомогою шаблону виріжте будиночок з віконцем, а з білого паперу - різдвяну зірочку. З паперу з іншим візерунком виріжте смужку шириною 1,5 см і довжиною, що відповідає ширині фонової основи листівки. Бажано використовувати ніж для паперу, так як від ножиць залишаються нерівні зрізи.
4
Все приготовлені деталі кріпляться на листівку за допомогою двостороннього скотчу або ж клею-олівця. Краще всього використовувати саме двосторонній скотч, так як від клею папір може понівечило після висихання. Наріжте скотч по всій площі кожної деталі і прикріпіть іншою стороною до фонової основі. Спочатку трохи нижче центру листівки приклейте горизонтальну смужку, а потім на неї - будиночок. На свій розсуд прикрасьте будиночок мереживом. В центр даху будиночка прикріпіть різдвяну зірочку і прикрасьте її блискучою бусиною.
5
Поруч із будиночком можна помістити вітальну напис, прикрашену мерехтливим декором. Найкраще для цієї мети використовувати самоклеючі стрази, користуватися якими дуже просто і зручно. Після того, як фонова основа готова, акуратно прикріпіть скотч по всій її кромці і розмістіть на головному аркуші листівки. Безпосередньо слова привітання пишуться у внутрішній частині листівки.
6
Аналогічно можна зробити незліченну безліч листівок на різдвяну тематику, проявивши фантазію і вигадку. Замість будиночка можна приклеїти прикрашену іграшками ялинку, в'язані гачком сніжинки, малюкам дуже сподобаються тематичні листівки з звірятами. Загалом, при бажанні і буквально за півгодини можна створити ексклюзивний шедевр, який гідно оцінять ваші близькі.