Як готувати каву латте.

«Латте» перекладається з італійської як «молоко». У нашому ж розумінні латте означає гарячий напій на основі кави з додаванням молока і молочної піни, який нескладно приготувати в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • 8 грамів свежемолотого кави, 90-100 мл молока.
Інструкція
1
Приготуйте еспресо. Використовуючи кавоварку, засипте 8 грамів свежемолотого кави в холдер, потім спресуйте його. Далі пропустіть через отриманий утрамбований кави води 90 градусів під тиском 9 бар. На виході ви повинні отримати приблизно 30-40 мілілітрів напою. Еспресо також можна приготувати в кавоварці, що має спеціальну функцію для приготування цього напою.
2
Підготуйте молоко. Трохи підігрійте його, потім за допомогою каппучинатор на кавомашині вспеньте молоко до пишного і повітряного стану. Отримавши стійку піну, виставите на стіл еспресо, отриману молочну піну і келих для латте. Це може бути айриш-келих, або будь-який інший високий келих.
3
Перекладіть молочну піну в келих. Потім акуратно і повільно тонкою цівкою влийте в неї еспресо. При правильному приготуванні ви отримаєте гарячий коктейль з чітко видимими шарами кави і молока, піна при цьому виявиться зверху. Не намагайтеся створити малюнок на цій піні, так як вона набагато легше, ніж піна для капучіно, яка ідеально підходить для латте-арту.
4
Урізноманітніть свій латте. Спробуйте додати в нього сиропи для приготування кави або корицю. Сироп, при цьому, потрібно вливати також тонкою цівкою. Найкраще для цього гарячого кавового коктейлю підходить сироп зі смаком чорної смородини або ж горіховий. Корицю посипте зверху. Також латте можна зробити із застосуванням алкогольних напоїв - використовуйте амаретто або ром.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Hoo6IDW92IE
Зверніть увагу
Співвідношення молока і кави для приготування латте 3: 1. Збільшуючи кількість еспресо, не забувайте пропорційно збільшувати і обсяги молока.
Корисна порада
Спробуйте приготувати латте, зробивши еспресо, молочну піну і гаряче молоко. У келих налийте еспресо, по краю келиха влийте молоко, а зверху викладіть молочну піну. Три шари латте відмінно виглядають в келиху, а також дуже приємні на смак.