Як закріпити нейлонові струни.

З плином часу струни будь гітари старіють і починають звучати тьмяно. Це вірна ознака того, що прийшов час їх замінити. Як же закріпити нові нейлонові струни на гітарі?
Вам знадобиться
  • - нейлонові струни;
  • - гітара.
Інструкція
1
Візьміть струну і вставте її кінець в отвір підставки. Простягніть крізь отвір на 13-15 см. Зауважте вузол, намагаючись розташувати його якомога ближче до краю струни. Занадто довгий «хвіст» може подряпати деку.
2
Проведіть кінець з вузлом під струною, таким чином, щоб утворилася петля. Простягніть струну в отриману петлю, не затягуючи вузол.
3
Відведіть кінець з вузликом у бік і ще раз оберніть навколо вийшла петлі, щоб обмотати її навколо своєї осі два рази. Туго затягніть струну. Переконайтеся в тому, що вона надійно зафіксована на бриджі та її останній виток знаходиться на підставці.
4
Розправте струну і доведіть її до голови грифа. Пропустіть другий кінець в отвір кілочка.
5
Для того щоб вузол на бриджі не послабити, тримайте струну злегка натягнутій. Залиште невеликий запас для намотування. Постарайтеся розрахувати таким чином, щоб вистачило на два-три витка, не більше. Загніть кінець у напрямку до голови грифа. Пропустіть його під струною.
6
Притримуючи струну і зберігаючи натяг, оберніть її навколо своєї осі таким чином, щоб вийшов «замок».
7
Почніть крутити кілочок, утримуючи струну до тих пір, поки вона не натягнеться сама. Після того, як «хвостик» струни буде пересічене кілька разів, відведіть його в сторону, щоб він не заважав намотування. Слідкуйте за тим, щоб струна накручувалася по валу кілочка вниз, а її витки лягали акуратно.
8
Для того щоб нова струна швидше випросталася, рекомендується витягати її примусово. Відтягніть струну вгору на два сантиметри і кілька разів проведіть уздовж неї пальцями таким чином, щоб вона трохи відірвалася від прорізів в бриджі та на поріжку. Підтягніть струну за допомогою кілочка.
Зверніть увагу
При заміні струн необхідно тримати гітару таким чином, щоб її передня дека була спрямована від вас. Інакше обірвалася струна може серйозно пошкодити обличчя й очі.
Корисна порада
Закріплювати струни на бриджі та кілку потрібно дуже акуратно. Слід знати, що чим щільніше будуть намотування і петлі, тим менше часу потребують настройка гітари.Проверьте стан порожків вашої гітари. Якщо струну заклинить в прорізи, то вона може обірватися. Для запобігання цього рекомендується використовувати спеціальну мастило.
Для успішної гри на гітарі необхідно подумати про безліч нюансів. Вибір самого інструменту, вибір струн, правильна посадка, техніка гри ... І вміння правильно натягувати струни теж не завадить, адже вони мають властивість зношуватися і лопатися.
Вам знадобиться
  • Гітара, струни.
Інструкція
1
Підберіть струни до своєї гітарі. Струни для гітар виготовляються з різних матеріалів, до того ж бувають різної довжини. Так як різні гітари мають різні розміри, натяг одних і тих же струн на двох гітарах може бути різним. Перед придбанням струн проконсультуйтеся у фахівця, чи дійсно ці струни підійдуть для вашої гітари і чи будуть звучати так, як би вам цього хотілося.
2
Спочатку зніміть з гітари старі струни . Чи не знімайте їх по черзі, поступово ослабляйте відразу все. Якщо будете знімати по одній, створите неправильну навантаження на гриф. Після того, як ви зніміть старі струни , протріть гриф і деку від пилу.
3
Відкрийте упаковку з новими струнами. Кожна струна зазвичай упакована в окремий конвертик, на якому указ розмір, а значить, місце струни на грифі. Дістаньте першу струну, Протягніть її в підставку внизу деки. Зазвичай на кінці кожної струни є кріплення - невеликий металевий циліндрик. Але все одно краще додатково закріпити струну. Для цього можна просто зав'язати вузлик.
4
Просмикніть струну в Кілковий механізм і закрутіть. Натягніть до потрібного вам звучання. Щоб струна трималася міцніше, обмотайте її навколо колкового отвори кілька разів.
5
Таким же чином закріпіть решта струни . Краще всього, якщо ви закрутіть першу (найтоншу) струну на найближчому кілку, другу - на наступному і т.д. Але тоді басові струни закріплюйте дзеркально.
Зверніть увагу
не натягуйте струну дуже туго - вона може лопнути, і вам знову доведеться йти в магазин музичних інструментів. Крім того, лопаючись, струна може досить болісно відскочити в обличчя.
Корисна порада
Чи не обрізайте струни після натягу. Залишилася, струна ще може вам знадобитися. Наприклад, якщо струна лопне, що залишився запасу може вистачити, щоб намотати її знову і не купувати другую.Прі натягу крутите колки в одну сторону, інакше при налаштуванні ви можете запуться.