Як позбутися від нежиті вагітної.

Медикаментозні препарати під час вагітності протипоказані, тому навіть звичайний нежить стає справжньою проблемою. Але немає приводу для розладу, адже риніт можна вилікувати абсолютно нешкідливими і підручними засобами.
Інструкція
1
Нежить зазвичай з'являється або в результаті впливу на слизову оболонку носа мікробів, або при алергічних реакціях. Щоб виявити точну причину, зверніться до лікарні. Антигістамінний препарат може порекомендувати тільки лікар. Якщо ж ви застудилися, то попросіть доктора призначити вам лікування, яке не принесе шкоди плоду.
2
Інгаляції добре допомагають зняти не тільки закладеність носа, а й вбити мікробів. Подихайте над відваром картоплі або насипте трохи соди в літр окропу. Якщо вас не нудить, і ви добре переносите запах евкаліпта, то додайте в окріп кілька крапель цього ефірного масла. Інгаляції робіть якомога частіше, тоді й нежить пройде швидше.
3
Подрібніть ріпчаста цибуля і відіжміть з нього сік. Розбавте його навпіл з водою і закопуйте в ніс отриману суміш три рази на день. Лук добре допомагає зняти закладеність і перемогти хворобу за рахунок високого вмісту в ньому фітонцидів. Замість води можете додавати і мед, якщо, звичайно, у вас немає на нього алергії.
4
Візьміть аркуш алое, добре промийте його під проточною водою і витріть. Вичавіть сік і закопуйте його в ніс кілька разів на день. Алое не володіє судинозвужувальну ефектом, однак допомагає перемогти нежить буквально за кілька днів.
5
Нанесіть на віскі і перенісся зігріваючу мазь. Вона містить ефірні масла, які допомагають полегшити дихання при нежиті. Будьте обережні, тому що може виникнути індивідуальна непереносимість компонентів, що входять до складу засобу.
6
Судинозвужувальні краплі можна використовувати під час вагітності, але тільки за призначенням лікаря. Тому якщо ви не можете впоратися з нежиттю підручними засобами, проконсультуйтеся про доцільність використання крапель з вашим гінекологом. Не намагайтеся займатися самолікуванням, адже воно може заподіяти шкоду вашому малюкові.