Як одягатися на Кіпрі.

Кожна країна має свої традиції і правила. Навіть при шанобливе ставлення до туристів у різних країнах вимоги до дотримання деяких правил дуже суворі. Щоб уникнути непорозумінь і не вплутуватися в конфлікти в чужій країні, збираючись у поїздку, необхідно вивчити правила поведінки та вимоги до одягу в цій державі.
Інструкція
1
Острів Кіпр - просто райське місце для відпочинку, тому туристи приїжджають сюди, в основному, в літній період - з травня по жовтень місяць. Чоловіки на пляжах Кіпру зазвичай відпочивають в коротких шортах, відмінно виглядають на атлетичної фігурі. Можна засмагати і купатися в плавках або довгих трусах-шортах. Не забудьте про бейсболці, щоб захистити голову від палючих сонячних променів.
2
На пляжі жінкам підійдуть різноманітні купальні костюми - спільні, роздільні, свім-дрес (з короткою спідницею), танкіні. Тільки купальники з плавками-стрінгами для цієї країни не зовсім підходять.
3
Що стосується загоряння топлес, то це на пляжах Кіпру не заборонено, але виглядає дуже зухвало - і з моральної точки зору (адже на пляжі загоряють не тільки дорослі), і з точки зору зайвого інтересу завсідників місцевих пляжів. До того ж для жіночого здоров'я засмагати без верхньої частини купальника дуже шкідливо.
4
У туристичний сезон на Кіпрі жінки ходять одягненими в звичайну жіночий одяг - сарафани, сукні різних фасонів і довжини, футболки, майки, шорти (не надто короткі), спідниці, брюки. Чоловічий міський гардероб так само демократичний - це футболки, сорочки, штани і шорти різних забарвлень.
5
З'являтися чоловікові поза пляжу з голим торсом не рекомендується. Це виглядає дивно і вважається неповагою до оточуючих. Навіть якщо вам дуже жарко, в місті слід надягти футболку. Те ж стосується і жінок - в купальнику, навіть якщо ви зверху надягли шорти або прозоре Паре, в місті з'являтися не варто.
6
Перед тим, як вийти в місто, ще в номері готелю огляньте себе і оцініть, як ви одягнулися. Подумайте, чи не виглядаєте ви зухвало і провокаційно. Від того, як ви одягнені, залежатиме ставлення до вас оточують. Звичайно ж, молода дівчина у відкритих одягах приверне до себе чимало чоловічих поглядів, але кіпріоти можуть неправильно зрозуміти ваші наміри і запропонувати вам зовсім не те, що ви хочете. Тому одягайтеся на Кіпрі гідно і красиво, адже для цього тут є всі умови.