Як відрегулювати датчик положення дросельної заслінки. Який повинен бути зазор між датчиком дросельної заслінки Венто 92г.

Датчик положення дросельної заслінки (TPS) встановлено навпроти важеля її управління і призначений для визначення кута відкриття заслінки і передачі інформації в електронний блок керування двигуном. Електронний блок управління автоматичною коробкою передач також використовує вихідні дані цього датчика.
Вам знадобиться
  • Мультиметр (вольтметр і омметр).
Інструкція
1
Пам'ятайте, що висновки датчика дросельної заслінки сильно відрізняються в залежності від марки автомобіля і від встановленого двигуна. Вони підключаються на блок керування двигуном, а при наявності автоматичної коробки, ще й на блок управління коробкою. Контакти Vс і Е2 - плюсовій і мінусовій провід живлення датчика. Контакт IDL передає сигнал про початок роботи дросельної заслінки. Контакт VTA передає сигнал про її ступеня відкриття.
2
Для регулювання контакту IDL на більшості автомобілів досить виставити вихідне положення контакту. Для цього відрегулюйте зазор між дросельною заслінкою і її наполегливим гвинтом. Величину зазору з'ясуйте в інструкції по ремонту вашого автомобіля.
3
Підключіть вольтметр до контакту VTA. При натисканні та відпусканні педалі газу показання вольтметра повинні змінюватися синхронно зі збільшенням і зменшенням тиску на педаль газу. Якщо цього не відбувається, або напруга змінюється зі стрибками або провалами, замініть датчик.
4
Напруга на контакті VTA має бути 0,42-0,48 В при включеному запалюванні. Конкретне значення з'ясуйте в інструкції по ремонту. Щоб відрегулювати напругу, відпустіть 2 гвинти збоку датчика, що не окручівая їх до кінця. Включивши запалювання, легко постукуйте викруткою по датчику в напрямку обертання до досягнення потрібних свідчень вольтметра.
5
Закрутіть гвинти. Перевірте правильність показань вольтметра після декількох різких відкриттів і закриттів дросельної заслінки. На автомобілях з автоматичною коробкою почніть повільно відкривати заслінку. При показаннях вольтметра 0,55-0,6 В має бути почутий тихий зумер соленоїда коробки. В іншому випадку, шукайте несправність у підключенні до блоку управління коробкою передач.
6
Підключіть омметр до висновків VTA і IDL. Послабте болти кріплення датчика. Поверніть його на 30 градусів вправо, а потім повільно повертайте назад до тих пір, поки омметр не покажеться наявність викликаного струму. Вставте щуп 0,7 мм між наполегливим гвинтом дросельної заслінки і наполегливою важелем. Протягом струму має припинитися. Якщо цього немає, повторіть регулювання. Затягніть болти кріплення із зусиллям 2 Нм, не допускаючи зміщення самого датчика.
Корисна порада
Завжди використовуйте точний мультиметр при регулюванні датчика положення дросельної заслінки. В іншому випадку виникнуть помилки в блоці управління двигуном. Блок небудь стане неправильно коригувати роботу мотора або не прийме показання датчика.