Як перевести текст в інший формат. Як фаил док перевести в текстовий.

При роботі з текстовими документами деколи виникає необхідність їх переведення з одного формату в іншій - наприклад, * .doc в * .pdf або * .html. Знання того, як це зробити, дозволяє використовувати час для роботи, а не для пошуку необхідних програм і способів конвертації текстів.
Інструкція
1
Перевести формат * .doc в * .html можна за допомогою стандартних засобів текстового редактора Microsoft Word. Виберіть в меню: «Файл - Зберегти як веб-сторінку». У вікні, виберіть необхідний тип документа - * .htm або * .html. Натисніть кнопку «Зберегти». Код сторінки ви можете подивитися, відкривши її в браузері і вибравши опцію «Перегляд html-коду».
2
Незважаючи на швидкість і простоту описаного вище методу, в отриманому коді виявляється занадто багато зайвих тегів, що збільшують розмір файлу. Код буде більш чистим, якщо ви скористаєтеся текстовим редактором не з Microsoft Office 2007 або 2010, а з вже майже вийшов з ужитку Microsoft Office-97.
3
Ви можете почистити код за допомогою програми HTML Cleaner. Працювати з нею дуже просто: відкрийте програму і виберіть потрібний html-файл. Програма почистить його від сміття, на виході ви отримаєте цілком якісний html-код.
4
Конвертувати * .doc в * .html можна за допомогою програми Adobe Dreamweaver. Дана програма дозволяє у візуальному режимі створювати сторінки сайту, в ній є опція перекладу файлу * .doc в * .html і його чистки.
5
Досить непогано конвертує * .doc в * .html програма Microsoft Office FrontPage 2003. Інші версії цієї програми можуть зажадати ручної правки коду.
6
Хороший результат при перекладі * .doc в * .html дає програма Total Doc Converter. Вона має багато налаштувань і дозволяє переводити текстовий файл в найрізноманітніші формати.
7
Якщо вам треба перевести текстовий файл в формат * .pdf, скористайтеся Microsoft Office версії 2007 і вище або вільно поширюваним офісним пакетом OpenOffice.org. Дуже добре справляється з цим завданням і ABBYY PDF Transformer. Гідність цієї програми в тому, що з її допомогою ви зможете не тільки створити pdf-файл з doc-файлу, але і виконати зворотну операцію - перевести в текстовий файл будь pdf-документ.