Як отримати картку Visa.

Розібратися у всьому різноманітті видів пластикових карток може тільки банківський працівник. Один з найбільш поширених і популярних видів серед населення більшості країн - це Visa. Пластикові картки призначені для безготівкової оплати товарів або послуг їх власниками і для отримання готівкових грошових коштів з карткового рахунку в банкоматах або терміналах. Останнім часом картки Visa часто використовуються при здійсненні покупок через інтернет або в оффлайн-торгівлі.
Інструкція
1
Отримати картку Visa можна в будь-якому банку. Для цього потрібно всього лише взяти паспорт, ідентифікаційний код (ІПН) і зайти в найближчий банк або його відділення. Банківський працівник запропонує кілька видів карток Visa, вам залишиться вибрати для себе більш прийнятний в залежності від мети оформлення картки.
2
Якщо Ви плануєте незабаром виїхати за кордон, то найкраще буде оформити пластикову картку більш високого класу, так як для їх утримувачів існує ряд додаткових послуг та знижок в більшості торгових центрів і магазинів.
3
Під час оформлення картки, банківський працівник зробить ксерокопію Вашого громадянського паспорта та ідентифікаційного коду, після чого необхідно буде розписатися на кожній сторінці. Потім Ваші дані будуть внесені в базу банку, що займе не більше 20 хвилин, далі співробітник банку роздрукує стандартний договір, анкету та діючі тарифи у двох примірниках, на кожному з яких потрібно Ваша підпис.
4
Один примірник Вам видадуть разом з карткою, другий залишиться в банку. Виготовлення картки займе від 3 до 7 робочих днів. Коли картка Visa буде готова, Вам потрібно буде всього лише її забрати. Термін дії картки становить один рік, після цього часу потрібно буде звернутися в банк для перевипуску картки. Карту з вичерпаним терміном необхідно здати в банк для утилізації.
5
Якщо пластикова карта Вам необхідна терміново, і за кордон Ви виїжджати не збираєтеся, то можна отримати миттєву картку, але в такому випадку на її лицьовій стороні не будуть нанесені прізвище та ім'я власника, в іншому така карта нічим не відрізняється від будь-який інший. При оформленні миттєвої картки очікувати кілька днів до її отримання не буде потрібно, Вам видадуть її разом з ПІН-кодом протягом півгодини.
6
Переважно надавати в банк для оформлення пластикової картки закордонний паспорт, так як ім'я та прізвище держателя на лицьовій стороні виконуються англійською мовою і повинні повністю збігатися з даними закордонного паспорта. У випадку помилки Ви не зможете скористатися карткою за кордоном. Крім того, до картки Visa більш високого класу безкоштовно оформляється міжнародний страховий поліс, який буде необхідний під час поїздки за кордон.
Зверніть увагу
Під час оформлення картки Visa необхідно оплатити її річне обслуговування.
Корисна порада
У більшості банках для власників карток високого класу передбачені спеціальні пропозиції, наприклад, підвищені відсотки, зараховуються на залишок грошових коштів, що знаходяться на картковому рахунку.
Оформити карту Visa можна практично в будь-якому російському банку за, можливо, рідкісним винятком. Набір документів залежить від типу картки. Для дебетової він мінімальний, а ось при відкритті кредитної потрібно подбати про підтвердження своєї платоспроможності.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - гроші для оплати випуску й річного обслуговування картки (необов'язково);
  • - підтвердження доходу (тільки для кредитної картки);
  • - додаткові документи за запитом банку (зазвичай для кредитної карти, в деяких випадках для дебетової).
Інструкція
1
Оберіть банк, в якому ви хотіли б відкрити карту , і Вас банківський продукт, пропонований ім.На цьому етапі варто оцінити, наскільки зручно розташовані офіси, чи можливо безвідсоткове зняття готівки в Росії , у тому числі свого регіону і за кордоном, які опції включені в річне обслуговування, а які доступні за окрему плату і яка вона, і все, що ще має для вас значеніе.Прі виборі кредитної картки особливу увагу зверніть на відсотки, комісії, можливість безвідсоткового кредитування, його термін і условія.Не буде зайвим також вивчити відгуки про банк інших клієнтів.
2
Після прийняття рішення зверніться в офіс обраного банку. У багатьох можливо заповнити попередню заявку на карту онлайн на сайті кредитної організації, але від необхідності візиту в банк це не ізбавляет.Перед заповненням заявки задайте всі ваші запитання за телефоном працівникові колл-центра.Не соромтеся запитувати також при відвідуванні відділення банку.
3
Після того, як ви все з'ясуйте, співробітник банку вивчить ваш паспорт та інші документи, якщо ті потрібні (тут все залежить від банку, для дебетової картки зазвичай достатньо паспорта), і запропонує вам заповнити та підписати низку документів, ознайомитися з таріфамі.Еслі ви підключаєте інтернет- і телефонний (мобільний) банкінг, вам можуть відразу видати ключі доступу до цих сервісів та інструкції щодо їх іспользованію.За картою доведеться прийти в банк додатково. Зазвичай через тиждень. Але є й такі, що розсилають їх своїм клієнтам по почте.После отримання карти може знадобитися її активація через банкомат або по телефону.