Як змінити прошивку PSP. Як змінити прошивку в планшеті.

Зміна програми прошивки для будь-яких пристроїв - досить складна процедура навіть за наявності певних навичок у власника пристроєм. Якщо ви все ж зважилися перепрошити свою приставку Play Station Portable в домашніх умовах, уважно ознайомтеся з інструкцією в комплектації.
Вам знадобиться
  • - програма перепрошивки;
  • - кабель підключення пристрою до ПК;
  • - додатковий оригінальний акумулятор.
Інструкція
1
Придбайте додатковий оригінальний акумулятор виробництва компанії Sony і флеш-карту від 64 мегабайт. Якщо ви не знайдете потрібного акумулятора, ви можете переробити свій під прошивальний, а в подальшому використовувати будь-яку знайдену вами батарею, однак майте на увазі, що в цьому випадку ваш пристрій буде працювати менше заявленого часу.
2
Ознайомтеся з версіями програм прошивки ігрової консолі Play Station Portable, наприклад, на сайті http://pspiso.ru/proshivka-psp/. Зверніть увагу, що вони підходять далеко не для кожної моделі приставки. Кожна з них має певні відмінності, які характерні тільки для даної версії. Також, якщо ви власник «непрошіваемой» Play Station Portable, можете скористатися даною програмою http://pspiso.ru/proshivka-psp/19131-lcfw-660-me-130.html.
3
Коли ви визначитеся з програмою для своєї приставки, завантажте її в ваш комп'ютер. Розархівуйте скачаний файл і перевірте на наявність вірусів. Підготуйте ваш прошивальний акумулятор. Є два варіанти подальших дій, детальна покрокова інструкція для кожного з них доступна за наступним посиланням: http://www.pspgig.com/load/faq_po_pereproshivke_psp_s_pomoshhju_pandory/4-1-0-6666. Уважно дотримуйтесь вказівок в цій статті і, якщо не впевнені у своїх силах, краще всього довірте цю операцію фахівцям сервісного центру.
Зверніть увагу
Перепрошивка Play Station Portable позбавляє вас гарантії продавця, фірми виробника і постачальника, тому до закінчення терміну найкраще використовуйте стандартну версію програмного забезпечення консолі.
Корисна порада
Чи не перепрошивати пристрої до закінчення терміну гарантії.