Як зробити вовка.

Зводили дитини в зоопарк, і після цього він захотів завести вдома маленького вовчика. Так не відмовляйте йому. Зв'яжіть йому милого вовка своїми руками. Таким чином, ви задовольните його бажання.
Вам знадобиться
  • 60 г сірої напіввовняної пряжі середньої товщини, гачок № 2,5.
Інструкція
1
Складові елементи: тулуб - 1 деталь, голова - 1 деталь, лапа - 4 деталі, вухо - 2 деталі, нижня губа - 1 деталь, мова - 1 деталь, хвіст - 1 деталь.
2
Тулуб. В кільце з 4 повітряних петель пров'яжіть 8 стовпчиків без накиду, в 4 наступних ряду додайте по 5 стовпчиків, довівши їх число до 28, і далі в'яжіть 16 рядів без додавання і зменшення, після чого за 3 - 4 ряди закрийте в'язання, попередньо набивши тулуб .
3
Голова в'яжеться від потилиці до носа. В кільце з 4 повітряних петель пров'яжіть 8 стовпчиків без накиду і продовжуйте в такому порядку: у 3 ряди додайте по 6 стовпчиків, довівши їх число до 26; 5 рядів по 26 стовпчиків; в одному ряду збавте 16 стовпчиків; 5 рядів по 10 стовпчиків; в наступних 3 рядах збавте 2, 2, 3 стовпчики і закрийте в'язання, попередньо набивши голову.
4
Лапи. В кільце з 4 повітряних петель пров'яжіть 8 стовпчиків без накиду і продовжуйте в такому порядку: у двох рядах додайте по 5 стовпчиків; збавте в одному ряду 6 стовпчиків (залишиться 12 стовпчиків); 15 рядів по 12 стовпчиків.
5
Вуха. Зв'яжіть два трикутника наступним чином. На ланцюжку з 6 повітряних петель пров'яжіть два стовпчики без накиду, два з одним накидом, два стовпчики з двома накидами.
6
Нижня губа. Ланцюжок з 4 повітряних петель обв'яжіть з трьох сторін двома рядами стовпчиків без накиду, додаючи на початку ланцюжка з обох сторін в 1 - му ряду 2 стовпчики, у 2 - м - 3 стовпчики.
7
Мова (червона пряжа). Ланцюжок з 3 повітряних петель обв'яжіть з трьох сторін одним рядом стовпчиків без накиду.
8
Закінчення. Пришийте до голови вуха, губу, язик. З кульки чорної шкіри зробіть ніс, з різнокольорової клейонки - очі. Пришити до тулуба голову, ноги.
Зверніть увагу
Така іграшка екологічно чиста і завжди сподобається дитині.
Корисна порада
Для того щоб іграшка вийшла більш красивою скористайтеся спеціальними кресленнями або викрійками.
У людини завжди був інтерес до тварин. Історія виникнення зоопарків обчислюється жодним тисячоліттям. Навіть в древньому Римі вже існувало подобу зоопарків. Люди завжди дуже любили спостерігати за поведінкою тварин. За часів правління Івана Грозного тигрів для показу тримали в спеціальних ровах. З ініціативи Петра I в 1718 році був відкритий перший звіринець. На Царіцином лузі і набережної Фонтанки в XVIII століття були "Слонячі двори».
Інструкція
1
Багато відомих міста вважають своєю візиткою саме зоопарки. Вони ними пишаються, чималі кошти виділяють на їх утримання. Але і в маленькому місті можна створити свій зоопарк. Зовсім не обов'язково розміщувати екзотичних тварин, адже сьогодні діти бачать корову тільки в рекламі або на етикетках цукерок, не кажучи вже про інших тварин.
2
Припустимо, ви живете радом з лісовою ділянкою, де дерева, мохи, камені, рослини утворили дивовижний природний орнамент. До звичайних рослинам додати ще й екзотичні види, які підходять для вашого клімату.
3
На галявинах цього чарівного куточка можна розмістити зайців, білок, оленів або лам. Продумати водойму, запустити риб. Ну а якщо у вас поселяться граціозні лебеді, то вони тільки додадуть інтересу до вашого зоопарку. У вольєрах можна розмістити вовків, лисиць і ведмедя. Але тоді необхідно продумати нагляд та огорожу.
4
На околиці лісової ділянки можна організувати сільський куточок. У міських жителів навіть кролики, гуси, качки, кури і барвисті півні викличуть інтерес. Ну а якщо ви привезете з Кавказу гірського козла, то відвідувачів у вас додасться.
5
Незважаючи на те, що у вас будуть тварини, адаптовані до вашого клімату і догляд за ними не повинен викликати труднощі, роботи вам вистачить. Адже необхідно підтримувати на ділянці всі необхідні умови. Взимку наповнювати годівниці сіном, навесні і влітку давати вітамінні добавки. У сильні морози пробивати лунки на ставках. Але зате, який моральний і емоційний виграш ви отримаєте!
6
А для збільшення доходу на території можна влаштувати базу відпочинку. Відвідувачі можуть насолодитися відпочинком практично наодинці з природою, позалицятися за тваринами, спробувати справжнє коров'яче молоко ...
7
Відвідання цього дивовижного куточка обов'язково залишиться в їх серці, залишить незабутні враження і швидше за все вони повернутися сюди знову вже разом з друзями.
8
З формального боку вам знадобиться оформити у власність або довгострокову оренду земельну ділянку з точним зазначенням виду діяльності. Отримати дозвіл на утримання та розведення тварин. Кожного вихованця поставити на облік в ветеринарній клініці - ідеально мати ветеринара в штаті (з часом ви зрозумієте, що без нього нікуди), оформити тваринам паспорта.Найміте персонал, як правило, три людини справляються з 9-12 особинами, виключаючи хижаків.