Як встановити вбудовану техніку. допомога в установці встраеваемая кухонної техніки.

Побутова техніка, що міцно увійшла в наше життя. Вона дозволяє зробити інтер'єр кухні більш вишуканим, а доступ до пристроїв - зручним. Однак до вбудованої техніки пред'являються підвищені вимоги, адже установка її передбачає попередню підготовку місць, в яких той чи інший побутовий прилад буде розміщуватися.
Інструкція
1
Визначте ті місця, куди ви маєте намір вбудувати побутову техніку. Поширена помилка полягає в тому, що плани по оснащенню кухні вбудовуваної технікою складаються вже після завершення обробки приміщення. Це може утруднити монтаж побутових приладів і підведення необхідних комунікацій.
2
Заздалегідь прорахуйте, де саме буде прокладена електрична проводка, куди і як стане підводитися і зливатися вода. Зробити це необхідно ще до закінчення оздоблювальних робіт, інакше вам доведеться, приміром, заново штробить пофарбовані стіни перфоратором, що доставить незручності і удорожит ремонт.
3
Підготуйте необхідні інструменти і матеріали, які знадобляться для проведення монтажу побутової техніки. Від вас буде потрібно прокладка електропроводки, установка додаткових автоматів і розеток в зручних місцях, монтаж повітропроводів. Не виключено, що вбудована техніка зажадає також перенесення сантехнічних комунікацій.
4
При установці вбудованої газової техніки використовуйте спеціально призначені для цього гнучкі шланги. Вони зазвичай марковані жовтим кольором. Якщо потрібно переробка металевих підвідних труб, рекомендується запросити для цього фахівців-газовиків, оскільки монтаж газових комунікацій повинен проводитися організацією, що має відповідний дозвіл.
5
Для підключення пристроїв, що використовують воду (наприклад, пральна або посудомийна машина) запасіться пластиковими трубами і гнучкими шлангами. Зверніть увагу на маркування шлангів; червоним кольором маркується підводка для гарячої води, синім - для холодної. Основний момент при установці таких вбудовуваних приладів - грамотний монтаж труб, які, як правило, скріплюють між собою за допомогою спеціального зварювального пристрою.
6
При вбудовуванні в кухонні меблі побутової техніки обов'язково передбачте розміщення поблизу від неї електричної розетки, відповідної споживаної пристроєм потужності. Перед установкою уважно ознайомтеся з інструкцією по експлуатації технічного пристрою. Деякі прилади вимагають прокладки спеціальної проводки і заземлюючого кабелю. При недотриманні цієї вимоги можливий вихід з ладу автомата, та й гарантія на техніку перестає поширюватися.
7
Якщо ви не дуже впевнені в своїх силах, доручіть установку вбудованої техніки професійному електрику (газівника, сантехніку). В результаті це може обійтися дешевше, ніж усунення недоліків монтажу, які будуть виявлені пізніше.