Як зшити жіночу сукню.

Сукня можна по праву назвати однією з головних речей жіночого гардеробу. Сучасні представниці прекрасної статі надягають модні сукні не тільки в театр або на світські раути, але на вечірки і дискотеки. Кожна дівчина може виглядати невідхильно в сукню, яку вигідно підкреслює фігуру і робить образ елегантним і жіночним.
Вам знадобиться
  • - платтяні тканини;
  • - швейна машина;
  • - нитки;
  • - атласна стрічка;
  • - підкладкова тканина.
Інструкція
1
Для пошиття виберіть платтяних тканин. Досить ефектно виглядає плаття, зшите з крінкла, особливо якщо він прикрашений вишивкою. Можна підкреслити лінію талії і одночасно прикрасити сукню шнурівкою з атласної стрічки. Летить силует сукні додадуть волани.
2
З обраної тканини розкроїте середню частину переду. Від лінії грудей до лінії талії розмітьте на ній по обидві сторони шість відрізків для петель. У ці петлі вставлятиметься атласна стрічка. Також шнурівку можна виконати на спинці. Виконайте розкрій двох середніх і бічних частин спинки, і бічних частин переду. Потім розкроїте два нижніх і два верхніх волана.
3
Всі деталі продублюйте на підкладкової тканини. Деталі підкладки верху приметайте до відповідних деталям сукні. Продовжуйте працювати зі сметанним деталями як з одношаровими. Складіть лицьовою стороною всередину косу бейку. Відступите 4 мм від згину і прокладете строчку. Потім виверніть її і розріжте на 12 частин. З кожної частини зробіть петлю, приметайте до середньої частини переду.
4
Ззаду і спереду виконайте рельєфні шви. Бічні - отстрочите близько до швах. Деталі спинки і переду зшийте з боків і по плечам. В зрізи деталей спинки вшитої потаємну застібку на блискавку. Якщо ви вирішили робити шнурівку ззаду сукні, то блискавку ушийте збоку. Зрізи пройм рукавів і горловини обробіть косою Бейко.
5
Сшейте все волани з боків. Верхні їх зрізи прісоберіте, нижні - обмітайте. Пришийте нижній волан до нижнього зрізу полотнища, а середній - до верхнього. Стачайте обидва полотнища. Верхній зріз прісоберіте до довжини нижнього зрізу верхньої частини сукні. Приметайте верхній волан до верхнього зрізу полотнища.
6
Сшейте підкладку з боків. Прісоберіте полотнище по верхньому зрізу. Складіть і приколіть спідницю до верху сукні. Приколіть підкладку особою до вивороту верху. Підкладку і спідницю пришийте разом до верху сукні, потім відверніть вниз. Підкладку підшийте. Атласну стрічку проденьте навхрест в петлі шнурівки і зав'яжіть бантом або просто подвійним вузликом, щоб стрічки ниспадали.