Як назвати коня.

Фахівці кажуть, що підібрати коня кличку так само важко, як назвати військовий корабель або знайти ім'я, яке ідеально підійде майбутній дитині. Кличка коня повинна бути не тільки милозвучним. Вона повинна відповідати базовим вимогам і неписаним правилам, про які здогадується далеко не кожен початківець заводчик коней.
Інструкція
1
Базові правіла.Заводчік, підбираючи кличку лошати, не повинен використовувати особисті імена людей (особливо це стосується публічних персон), зареєстровані товарні знаки без відповідного на те дозволу. Також в чорному списку непристойні вирази. Кличка для орловського рисака максимум шістнадцяти знаків, чистокровних верхових можуть іменувати кличкою довжиною до двадцяти семи знаків - це покладається знати всім.
2
Специфіка породи.Но для кожної породи існують і більш специфічні вимоги, набір особливих правил. Деякі незмінні, інші служать предметом дискусій. Наприклад, арабська порода або чистокровна верхова увазі кличку, яка починається з першої літери клички матері. В ідеалі - в середині імені буква буква клички батька. У сімнадцятому-дев'ятнадцятому століттях лошати могли назвати в честь матері (Богатир - син Богатирці) або на честь батька (Догоняйка - син Наздоганяючи). Іноді ім'я лоша складалося з двох складів клички матері і батька. наприклад, Розгін - син Розбійника і Гонки. Гарна кличка позначає зв'язок з родом.
3
Історія вопроса.Спеціалісти виділяють від десяти і більше смислових груп кличок коней. Сюди можуть відноситися і назви предметів, конкретних або абстрактних (Гроза, Верстак). Можуть матися на увазі топоніми (Американка, Угорка). Лоша міг отримати ім'я за своїм характером: чуділа, бедокуріть, Розумниця. Іноді кліки коней звучали як заклинання або бойові кличі (Відлітай, Доганяй). У загальному і цілому кличка повинна була позначати спорідненість з якимсь видатним виробником, або декларувала особливості тварини, або була символом майбутніх перемог і звершень. Останнє було характерно для армії, особливо для кавалерійських військ.
4
Естетічность.Многіе фахівці відзначають невтішну тенденцію давати коням клички, які балансують на межі милозвучності і норми. Кінь - тварина благородна і далеко недурне. Воно відчуває емоції оточуючих. І, звичайно, глузування, розв'язність, а то і агресія обивателів на користь тварині не піде. Так що і в цьому випадку від господаря залежить не тільки ім'я, а й життя лоша.