Як підібрати антидепресант.

Антидепресанти - це психотропні засоби, які підбирає і призначає лікар. В аптеці вони відпускаються лише за рецептом. Підбір препарату залежить від форми депресії, тяжкості клінічних симптомів і при особистому огляді пацієнта. Підбирати антидепресант заочно просто неможливо, так як замість користі препарату може завдати істотної шкоди і погіршити стан здоров'я.
Інструкція
1
Якщо вам діагностували депресію, то при підборі антидепресанту лікар враховуватиме клінічні симптоми її прояву, ваш загальний стан здоров'я, наявність або відсутність супутніх захворювань. Обов'язково повідомте лікаря, які препарати ви приймаєте постійно, так як з деякими з них антидепресанти приймати не можна.
2
Якщо у вас спостерігається занепокоєння, непосидючість, безсоння, тривожність, запальність, напади люті, то, швидше за все, вам призначать препарати з седативною дією такі як: «Сінеквін», «Доксепін», «Амитриптилин», «Тразодон »,« Міансенрін »,« Флувоксамін »,« піпофезин ».
3
При Перед настрою, при зміні агресії і люті з нападами меланхолії і аппатия вам призначать препарати, що мають збалансоване дію: «Людіоміл», «Коаксил», «Пиразидол», «Золофт», «Паксил» і т.д .
4
Якщо ви постійно відчуваєте млявість, втома, сонливість, то вам підберуть антидепресант із стимулюючим ефектом: «флюоксетін», «Моклобемід», «Имипрамин», «Ніаламід».
5
Дози препаратів і способи застосування лікар підбирає кожного пацієнта індивідуально.
6
Самостійно ви можете приймати препарати на основі звіробою: «Негрустін», «Гексал». Уважно ознайомтеся з інструкцією із застосування, з показаннями, протипоказаннями і з побічними ефектами. Перед прийомом препарату все-таки краще отримати рекомендацію лікаря.
7
Ніколи не застосовуйте хімічні психотропні засоби за рекомендацією друзів або знайомих. Один і той же препарат може чинити на різних людей абсолютно різний вплив. До того ж антидепресанти можуть викликати серйозні побічні ефекти, і замість очікуваного результату ви отримаєте прямо протилежну дію. Тільки практикуючий лікар психіатр або нарколог може підібрати препарат, який буде відповідати вашому захворюванню.