Як написати супровідний лист зразок.

Супровідний лист являє собою один з видів ділових документів, який використовується в якості додатку до складеного резюме. Воно дозволяє керівнику організації отримати більш повне уявлення про здібності, досвід роботи, ділових якостях, можливості та перспективи його здобувача. Лаконічно написаний лист збільшує шанси стати головним претендентом на заявлену посаду, отримавши згодом бажану роботу.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - лазерний принтер (бажано);
  • - аркуш паперу формату А4.
Інструкція
1
Уважно ознайомившись з вакансією і прийнявши рішення про подачу заявки на розгляд своєї кандидатури як гідного претендента, зробіть телефонний дзвінок в компанію, уточнивши і записавши посаду, а також прізвище, ім'я, по батькові співробітника або керівника організації, якому буде адресовано лист. Дізнайтеся про терміни подачі документів на заявлену роботодавцем вакансію.
2
Перш ніж скласти лист, обміркуйте його зміст, уважно вивчивши вимоги, пропоновані до претендента на посаду. Подумки охарактеризуйте отриманий раніше досвід роботи, грунтуючись на придбаних знаннях і уміннях. Для написання листа найкраще підійде текстовий редактор Word, що дозволяє не тільки красиво, але і грамотно скласти документ, зробивши на роботодавця приємне враження.
3
У правій верхній частині аркуша вкажіть назву організації, а також посада співробітника або керівника, залежно від того, кому воно призначене. Написання тексту почніть з вітання, згадавши ім'я, по батькові людини, до якої звернене супровідний лист.
4
У першому абзаці документа повідомте про джерело інформації, з якого стало відомо про вільну посади. У декількох реченнях коротко і чітко викладіть мета листа, використовуючи при цьому фрази і вирази, які будуть звучати переконливо, що допоможе зацікавити роботодавця.
5
Центральну частину супровідного листа заповніть перерахуванням знань і навичок, набутих раніше, а також пошліться на досвід роботи. Цей абзац не повинен бути перевантажений зайвою кількістю інформації. Максимально розкрийте притаманні вам ділові якості, необхідні для вирішення поставлених завдань, пропонованих роботодавцем.
6
Аргументуйте своє бажання і зацікавленість стати співробітником організації, готовим при необхідності докласти зусиль для якісного виконання своїх посадових обов'язків. У короткій формі повідомте про обізнаність з діяльністю та розвитком компанії. Згадайте про згоду пройти співбесіду. Це послужить додатковим плюсом при виборі вашої кандидатури.
7
Наприкінці супровідного листа обов'язково вкажіть своє прізвище, ім'я, по батькові, поставте підпис, а також залиште контактну інформацію, вказавши номер телефону та адресу електронної пошти. Використовуйте заключні, однозначно трактуються фрази, що розкривають повагу і щире бажання, спрямоване на тривалу співпрацю, адресований роботодавцю.
8
Уважно, не поспішаючи перевірте складений супровідний лист на наявність граматичних помилок. Прочитайте його кілька разів вголос, щоб зрозуміти, що все написане звучить грамотно, красиво, дохідливо і не містить зайвої інформації.
Зверніть увагу
Супровідний лист не повинно бути занадто об'ємним. Наявності трьох або чотирьох абзаців буде достатньо, щоб роботодавець з інтересом і бажанням дочитав його до кінця. Не згадуйте про причину звільнення з попереднього місця роботи, про бажану суму заробітної плати, про очікуване кар'єрному зростанні. Це може негативно позначитися на прийнятті позитивного рішення роботодавцем. По можливості уникайте зайвого вживання особових займенників. Це дозволить зробити лист найбільш легким для читання і сприйняття.
Корисна порада
Складання супровідного листа анітрохи не складніше, ніж написання резюме. Необхідно мати бажання, набратися терпіння, порадитися з друзями, які мають досвід вдалого працевлаштування або співробітниками кадрового агентства. Уявивши, які якості хотів би бачити керівник від свого майбутнього працівника, акцентуйте увагу на досвіді, знаннях та вміннях, придбаних раніше.