Як вирішити фінансові завдання.

Практично всім людям, так чи інакше, доводиться стикатися з різного роду фінансовими труднощами. Щоб вирішити їх, часом потрібно затратити чимало часу і застосувати спеціальні знання.
Інструкція
1
Визначте ті ресурси, які у вас є на даний момент. Щоб чітко вирішити поставлені фінансові завдання, підрахуйте готівкові кошти. Без цього кроку неможливо подальше планування. Спробуйте проаналізувати, чому ви опинилися в цій ситуації. Подумайте, які уроки ви можете отримати з цього. Якщо у вас позитивний баланс, значить, всі прийняті рішення до цього моменту були правильними. Вам залишається продовжувати в тому ж дусі.
2
Поставте фінансові цілі та завдання. Далі запитайте себе: що б я хотів досягти, використовуючи грошові важелі? Ви завжди повинні чітко усвідомлювати, до чого ви йдете кожен день. Можливо, вашою метою є покупка квартири або будь-який інший нерухомості. Запишіть точну кількість грошей, яку потрібно заробити для її досягнення. Потім визначте етапи (дії) у напрямку до мети. Почніть виконувати кожен з них вже зараз.
3
Позбавтеся від будь-яких боргів. Дуже складно вирішити фінансову проблему, якщо вас або ваш бізнес обтяжують заборгованості. Прийміть чітке рішення щодо позбавлення від кредитів або будь-якого іншого виду боргів. Проаналізуйте, скільки вам потрібно буде відкладати коштів, щоб погасити їх якомога швидше. Пам'ятайте, що борги - вантаж, від якого потрібно позбавлятися, щоб йти до фінансової мети.
4
Ведіть облік доходів і витрат. Далі виконайте найважливіший етап. Відкрийте на комп'ютері документ Microsoft Excel. Впишіть в заголовок першого стовпця «доходи», друге - «витрати». Можете зробити ще й «примітка». Ваше завдання зробити так, щоб з місяця в місяць витрати доходи підвищувалися, а витрати зменшувалися і були зведені до мінімуму. Записуйте в другу абсолютно все, що забирає ваші гроші. Пізніше ви зрозумієте, що могли скоротити деякі витрати, начебто розваг, непотрібного одягу та ін., Щоб підвищити прибутковість.
5
Розподіляйте свої кошти так, щоб можна було інвестувати і примножувати капітал. Грамотний облік, описаний вище, дозволить вам зберігати частину грошей. Її ви зможете якраз спрямувати на досягнення фінансових цілей і в інвестування. Останній спосіб дозволить примножити кошти. Але тільки пам'ятайте, що вкладати гроші потрібно тільки за порадою професійних інвесторів.