Як одягти кільця на поршень. Як поставити кільця на поршня.

Поршневі кільця - це незамкнуті кільця, щільно посаджені в канавках на верхній поверхні поршня. Вони відносяться до найбільш «впливовим» деталям двигуна, адже саме від їх стану залежить працездатність автомобіля - витрата бензину і масла, його розгінна динаміка та інші показники. Під час експлуатації настає момент, коли поршневі кільця зношуються і потребують заміни, але не кожен знає, як правильно одягати їх на поршень.
Вам знадобиться
  • - поршні;
  • - поршневі кільця;
  • - щуп лезового типу.
Інструкція
1
Перед початком установки кілець на поршень перевірте величину зазорів в їх замках. Покладіть поршневі збірки і набір кілець на чисту робочу поверхню.
2
Помістіть компресійне кільце (верхнє) всередину першого циліндра і протолкніте вниз днищем поршня, тим самим вирівнявши його перпендикулярно. Воно повинно потрапити в район нижньої межі робочого ходу кілець. Після цього, за допомогою щупа лезового типу виміряйте величину зазору в замку кільця (лезо повинно туго прослизати в ньому). У разі якщо величина зазору виходить за межі - упевніться, що чи не переплутали кільця. Проробіть процедуру для решти кілець поршня цього циліндра і для всіх інших. Після перевірки і коректування зазорів, можна переходити до надягання їх на поршні.
3
Одягніть маслос'емноє кільце, яке складається з трьох секцій. Першим ділом, заправте в нижню канавку поршня, так званий пружинний розширювач. Якщо розширювач має протіворотаціонний язичок, прослідкуйте, щоб він потрапив до відповідь свердління, розташоване в поршневий канавці.
4
Після цього встановіть нижню секцію кільця. Звідти в канавку над або під розширником спочатку один кінець секції, притисніть його пальцем і заправляйте решту, рухаючись по периметру кільця. Останньою встановлюється верхня секція. По закінченню установки, перевірте свободу обертання нижньої і верхньої робочих секцій.
5
Далі закріпіть другу компресійне кільце (нижнє) маркуванням вгору. За допомогою спеціального розширювача посадіть його в середню канавку. Аналогічно одягається верхнє компресійне кільце. Намагайтеся під час установки не переплутати їх.
Зверніть увагу
Не розводьте замок кільця більше, ніж це необхідно для того, щоб безперешкодно надягти його на поршень.Во час установки кілець суворо дотримуйтесь інструкції на упаковці.